Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez visszautasításnak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez visszautasításnak számít, vagy később még megváltozhat a dolog?

Figyelt kérdés

Nemrég elhívtam randira egy lányt, de ő azt mondta, hogy csak "barátilag" hajlandó, mert nemrég szakított a párjával, és most nem ismerkedik fiúkkal.

Ez mit jelent? Lehet, hogy később még van esély, ha elengedte az előző kapcsolatát, vagy ez csak egy kibúvó, és velem van a baja?

21/f



2018. nov. 3. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezt csak ö tudja, de adok egy tanácsot: hagyj annak a lánynak teret. Ha a nyakára mászol akkor biztos nem lesz belőle semmi.
2018. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Bármi elképzelhető. Légy kitartó, ha tényleg ő kell neked!
2018. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Azt hogy hagyd békén,azt jelenti.

Ne képzelődj,,mi lehetne és ha,,

Tartsd tiszteletben: BARÁTILAG!!

2018. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Barátilag végignézheted majd ahogy összejön egy másik fickóval.
2018. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Lefordítom akkor Haver: még kivár hátha kaphat alfát is, vele egyből randizna ,,úgy" is. Ami nem zárja ki hogy addig egy béta balekot hülyítsen, kihasználjon, meghivassa magát. Persze adni azt semmit se fog érte.
2018. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel én is voltam már így, még mondtam is a srácnak ne készüljön olyan nagy randifélére. Bakker második randi után beleszerettem. Most meg hanyagol :(
2018. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez ilyen tipikus "aranyos srác vagy, jó veled lógni, de arra esélyed sincs, hogy a bugyimba kerülj valaha is"
2018. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeség, amit az előttem válaszolók írtak. Most éppen én is annyira össze vagyok törve, hogy hiába vannak pasik, akikkel szívesen ismerkednék, csak próbálom mindig elodázni a dolgot, mert még nem vagyok kész. Jöjjön akármilyen jó lehetőség is, még nincs itt az ideje.
2018. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
FRIENDZONE!
2018. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!