Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dagadt férfiként tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt férfiként tényleg csak hasonló nőt kaphatok?

Figyelt kérdés

Most tegyük fel nem tudok vagy nem akarok lefogyni ! Így viszont mindig megkapom hogy akkor vagy nem lesz senkim vagy keressek a nők közül olyat aki még elhízottabb mint én a férfiak között !


Most akkor egy hétköznapi nő 170 cm/ 60-65 kg (nem olyan aki edzeni jár) de nem kövér . Olyan lehetetlen számomra hogy jusson ? Én 180/ 90 vagyok.


2018. nov. 2. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

"Jutni" nem fog egy másik ember, mert a másik embernek akarata van, így tőle függ, hogy akar-e téged.


De kicsit érdekes, hogy neked kéne olyan, aki bejön, veled meg érjék be. Nem élvezet a száraz szex.

2018. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Hat ja. De a piacot elnezve talan meg az se.

Jobbat nem is erdemelsz.

2018. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ízlések és pofonok, kinek ez, kinek az tetszik.


Hát, hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, szóval könnyen fogsz találni hozzád hasonló elhízott csajt, hisz hasonló a hasonlót vonzza.


Egy átlagos külsővel rendelkező csaj se volt vonzónak találni egy elhízott disznót. Azért, akinek van önértékelése az nem fog lealacsonyodni ilyen emberhez.

2018. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem az a fő bajom hogy igen van rajtam felesleg , de nem annyi mint egy 150 cm/100 kilós nőkön akiket azonnal nekem ajángatnak. Szóval igazságtalan !
2018. nov. 2. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát, ha az a 90kg izom lenne...


Figyelj, nem azért kell lefogyni, illetve sportolni, hogy legyen párod, hanem az egészséged miatt, önmagad miatt. Nőként én heti többször (majdnem minden nap) sportolok teljes munkaidős munka mellett, most volt egy kis szünet, mert összeszedtem valami betegséget, de gyorsan gyógyulok, szóval holnap már folytatom. Mi olyan nehéz abban, hogy felemeld a hátsód és mozogj?

2018. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Te ne is vagy dagadt. 180 centihez a 90 kiló férfinál szerintem normális.
2018. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok ! 300 havi munkaórával, de így is szoktam edzeni. Jól is eszek . Voltam 75-80 kg mondjuk még 25 éves koromig. De amiket ma látok hogy a srácok 60 -65 kilósak az én magasságommal olyan sose voltam. De őszintén szerintem szarul is néznek ki a vékonysaggal, hiába az a trendi...
2018. nov. 2. 17:08
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem trendi a vékonyság, de a háj sem.
2018. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Megnyugtatlak, 180 / 90 nem dagadt. Simán van esélyed normál testalkatú lányokra.


Én 172 / 88 vagyok. Ennek jó része izom, edzett vagyok, de nem vagyok természetesen egy nádszál gyerek.

M-es és L-es ruhákban járok, ha ez így pontosabb. :)

Nekem is hasonló a problémám, hogy mostanában mindenki kifejezetten az olyan lányokat ajánlgatja, akik már a lábukat sem tudják egymás mellé tenni, séta közben az egyik zsíros combjuk lökdösi a másikat.


Reagálva #1 hozzászólására: Igen, szárazon kellemetlen a dugás, de a zsíros lányoktól fel nem álló cerkával meg egyenesen lehetetlen :)


Szép sem vagyok, és annyi idős vagyok, mint te, szóval éppen fiatalok sem vagyunk már. :)

De éppen most volt egy barátnőm 4 évig, 168 / 52 kg / 25 éves, szőke, szép arcú, aranyos lány volt, sajna túl sok volt a hiszti. :)


Szóval kérem az Internet népét, hogy álljunk már le azzal a tévhittel, hogy a nem nádszál, de ránézésre tökre életképes férfinak nem jut normális csaj, mert férfitöbblet van, a jó csajok pedig válogatnak,

viszont a 80+ kilós lányok bájosak és elfogadottak :)

Folyamatosan ezt olvasom, és már unalmas. :)

2018. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Feltettél egy kérdést: Dagadt férfiként tényleg csak hasonló nőt kaphatok? Majd kiderül hogy nem vagy dagadt, csak túlsúlyos. A "hozzád való" nő az mondjuk egy 170/80 kg. Ez persze nem jelenti azt hogy más nem jöhet össze, de azért vedd már észre, hogy te magad is csak végletekben gondolkodsz, és valami 160/100 vagy milyen nőkről beszélsz. Azt várod, hogy sietve megerősítsünk, hogy á, dehogyis. És tényleg, hozzád egy kb 80 kilós nő illik. Nem mondom, hogy nem találhatsz vékonyat, de ne feledd, a vékonyabb nőkre nagyobb a kereslet. És miért olyan nehéz elkezdeni edzeni? Mert férfiként a súlyod tök jó lenne ha ez izom lenne, de nem az.
2018. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!