Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok kommunikálni a lányokkal?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim és nem járok sehova.Ezért interneten próbálok ismerkedni,Facebookon ráírok lányokra.

Egy beszélgetés kb így néz ki


-Szia

-Szia

-Hogy vagy?

-Jól.te?

-Én is.

-

-Mit csináltál ma?

-Semmit.

-Az jó.Akkora vihar van itt.

-Itt is.

-Mit eszel vacsorára?

Erre már nem jött válasz.Kb így néznek ki.Kb heti 3x ráírok,és eljátszom ezt,amíg le nem tiltanak.



2018. nov. 2. 00:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

eccerű nem kell rá írogatni senkire el kell felejteni álmodozást.

keress bármilyen hobbyt ami érdekel.menj el bárhova és beszélgess akárkivel,

ne csak azzal aki tetszik.hozzá fogsz szokni a kommunikációhoz.


itt tenném hozzá

a nők is mint ahogy a pasik is változnak

akit ma szépnek látsz.holnap lehet nem jön be.szóval rohadt mindegy az egész.

évek óta észre vettem munkahelyeken mindig a jó nőket veszik fel.

max fél év múlva totál leromlik.rá se ismerni.

amíg nincs munkája valakinek bár frusztráló,de van ideje magára

jobban tud kinézni.amint elkezd legalább 8 órába dolgozni szétesik mint a lego.

sajnos egy rabszolga tartó társadalomban élünk,ahol egy idő után mindenki elhasználódik.

innentől kezdve totál mindegy kivel állsz szóba.nem érdemes ezen parázni.


de ha így rajta vagy akkor mondom a tippeket.

- nézd meg a fb profilját - mit kedvel,mit néz,hol járt.

ahhoz tegyél fel bármilyen kérdést.vagy ha téged érdekel akkor beszélj arról.

2018. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Így megy ez. Időbe telik, hogy azt higgyék érdekel, amit mondanak:)
2018. nov. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mert tiszta sablon a szöveged. Valami érdekesebb témát hozz fel !


Ha mondjuk csúnya vagy akkor bármit írhatsz se lesz sikered !

2018. nov. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A lányok nagy része sem képes beszélgetni. De ne aggódj, ha jól nézel ki, akkor ez nem akadály. Ha nem, akkor pedig lehetsz akármilyen kreatív, nem lesz semmi belőle.
2018. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Hagyd a nöket és tanulj matematikát!":-)
2018. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
"Ha nem tudsz kommunikálni a lányokkal, akkor dugd meg őket." - Rudas Matyi
2018. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez tényleg olyan, mintha két robot beszélgetne...szörnyű, az életkedvem is elmegy még az olvasásától is. Én őszintén nem értem miért van a pasik jó része teljesen besz.arva a lányokkal való beszélgetéstől. Nem egy idegen faj vagyunk, UFO vagy mit tudom én, ugyan olyan emberek vagyunk, mint a férfiak.

Ha már ennyire nem megy, adok egy tippet. Az emberek 99%-ának a profilja, képei tök nyilvánosak (ami azért elég rémisztő szerintem, de hát na..) úgyhogy ha van egy csaj aki tetszik, nézd végig az idővonalát, a képeit, valami csak lesz, amit érdekesnek találsz. Aztán írsz neki azzal kapcsolatban. Pl: Szia, nagyon szimpatikusnak talállak, úgyhogy gondoltam, írok neked, remélem nem bánod. Láttam, hogy voltál xyz helyen tavaly/nagyon szép képeket készítettél zy helyről/szereted a mit tudom én pl. teaházban tölteni a szabadidődet. Én is voltam/szeretnék elmenni/szeretek fotózni/szeretek ezt vagy azt csinálni. És akkor itt megkérdezheted, hogy mit tudom én hány napot töltött ott, barátokkal volt-e, melyik teházba jár legszívesebben, akármi. Nagyjából ennyivel már el lehet kezdeni a beszélgetést szerintem. A szia, hogy vagy-nál minden jobb. Legyél kicsit kreatív, és te se csak tőmondatokban válaszolj. 30/N

2018. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!