Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan fiú, aki komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki komolyan tervezi egy telt lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki nem csak kipróbálná vele, hanem komolyan venné a kapcsolatot.

2018. okt. 30. 12:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

Én sem értem, miért kell minden hasonló témájú kérdés alatt megjelenniük azoknak, akik böllérnek képzelik magukat. :D

Ha egy pasi le tud feküdni egy kövérebb nővel, tehát feláll neki a pöcök rá, akkor nem foghatja a visszautasítást arra, hogy ő sajna nem vonzódik a "zsírdisznókhoz". Az egyetlen indoka (leszámítva a nem megnyerő személyiséget, de ez ugye a vékony nőkre is vonatkozik) az lehet, hogy cikinek érzi, ha olyan nővel kell mutatkoznia, aki jelentősen eltér napjaink szépségideáljától, magyarul éretlen kisfiú és/vagy valójában nem csupán társat keres, hanem valaki olyat, akivel demonstrálhatja az alfaságát a külvilág felé. Ebben az esetben szerintem ne bánd, hogy nem alkothatsz vele egy párt. Aki szereti a barátnőjét, az felvállalja mindenki előtt, és igen, akad ilyenből is néhány.

2018. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan!


De fordított helyzet sokkal ritkább ! Vékony lány - dagadt fiú.

2018. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Én kedvelem a telt/duci nőket, és egy komoly kapcsolatban is benne lennék, de a mérvadó a személyiség, nem pedig a test (egy tartós kapcsolat esetén).


A test változhat, így nem az a prioritás, plusz én úgy gondolom, hogy minden alkatban más a vonzó. :)

2018. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%

11: El vagy tévedve, de nagyon. Semmiféle indoklással nem tartozik neked egy férfi, hiába játszod a számon kérő tanárnénit. A "pöcök" minden reggel feláll, nő nélkül is, meg akkor is, ha sokáig nem volt kezelésbe véve. Na most ilyen esetekben egyeseknél jobb híján belefér a kövér csaj is, de ebből nem következik az, hogy egy ilyen nő szóba jöhet társként is. Ott sokkal magasabban a léc.

Amúgy tök érdekes, hogy ezeket fordított esetben nagyon is jól szoktátok érteni...

2018. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
Hülye ez a világ, hülye sztereotípiákkal. Mindig másokkal, más véleményével törődünk. Igen, biztosan van, de ne azokkal foglalkozz, aki ezt nem tolerálja.
2018. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
nem lenne egyszerűbb lefogyni, mint ezen tépelődni?
2018. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%

#11 A pöcök kellő szexuális éhség esetén feláll bármire, ami nőnemű, két lába van és lélegzik.


Hosszú távú kapcsolatban viszont csak akkor áll fel, ha vonzódsz kívül-belül az asszonyhoz. Tapasztalat.


Persze bemesélheted magadnak, hogy egy egyéjszakás kapcsolat ugyanolyan bizonyító erővel bír a vonzerőt tekintve, mint egy 2-3 éves kapcsolat, de szerintem erre ne nagyon alapozz.

2018. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%
Egyéjszakás kaland*, a durva elírásért megkövetem az olvasókat.
2018. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%

"Semmiféle indoklással nem tartozik neked egy férfi, hiába játszod a számon kérő tanárnénit."

De az ismeretlen nők tartoznak indoklással, amikor kikosaraznak titeket, miután teljesen kéretlenül interakcióba léptetek velük az utcán egy randi kicsikarásának reményében? Vagy amikor egyszer csak nem írnak nektek vissza társkeresőn? Csak mert itt mindkét esettel kapcsolatban olvastam már panaszt. Nem hinném, hogy egy túlsúlyos nőnek, ha megdugják és otthagyják, kevesebb jogalapja lenne firtatni a miérteket. Örülnék annak is, ha elárulnád, kit kértem számon, tekintve, hogy nem szólítottalak meg sem téged, sem más férfiakat. Csupán közöltem egy tényt.

A kérdésben meg azokról volt szó, akik állításuk szerint szívesen próbálnának ki kövér nőt, nem azokról, akik fél üveg vodka után kínkeservesen ráfanyalodnak egyre jobb híján. Miért fogalmazódna meg valakiben vágyként ilyesmi, ha amúgy forogna a gyomra a súlytöbblet látványától? Persze az én megfogalmazásom félrevezető volt, azt belátom.

2018. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%

Igen, a párom :)

Bár nem nagyon értem, hogy az itteni férfiak többsége mégis mi a francot képzelnek magukról, hogy ilyen primitív megnyilvánulásaik vannak a telt/duci/kövér nőkről. Mi talán nem vagyunk ugyanolyan emberek? Ti se vagytok tökéletesek és soha nem is lesztek azok. Eszem megáll. Aztán meg itt sírtok, hogy nem kelletek a nőknek. Hát, pont ezért. Kinek kéne egy ilyen primitív, bunkó férfi?

2018. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!