Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyire veszitek komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire veszitek komolyan a Tindert? Csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy komolyan veszem, és abban reménykedem, hogy összejön valami is?

Figyelt kérdés

Már régóta fent vagyok, de eddig nem sokan jelöltek be és, aki bejelölt, az meg vagy nem írt vissza, vagy csak unalomból van fent beszélgetni, vagy beszélgetünk és hirtelen kilép szónélkül meg ilyenek.... Tényleg mindenki csak játéknak meg szórakozásnak használja, vagy pedig lehet rajta tényleg ismerkedni, és csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem jön össze?

A válaszokat köszönöm!

(26f)


2018. okt. 6. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van egy-ket ember aki ott talalkozott, de nem ez a jellemzo.

Add fel! Vannak mas oldalak is biztos, ha nem akarsz eloben kezdemenyezni.

Tinder=ego noveles a nok reszerol, mennyi talalat lesz, unalom, "kirakatnezegetes",

ferfiak reszerol-jeloljunk be mindenkit-nagy szamokk torvenye, valaki csak bejolt engem is...

Most tenyleg ugy gondolod, hogy igy fogod megtalalni az igazit?

2018. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, csak te.
2018. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Tinderen a nők csak egónövelésből és/vagy unaloműzésből vannak fenn. Ha nagyritkán valamelyik szóbaáll az emberrel, amint egy kicsit jóképübb, egy kicsit gazdagabbnak tűnő férfi feltűnik szó nélkül libbennek is tovább. Ráadásul a korosztályunkban óriási a férfitöbblet ami monopolhelyzetbe juttatta őket és ezzel pofátlanul vissza is élnek.
2018. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Játéknak és szórakozásnak használtam, mert alapvetően ez egy szexpartner kereső (arra nem vágytam) app és nem társkereső. Beszélgetni akartam unalom űzésként azokkal akik hasonló okból voltak fenn. Egy emberrel találkoztam onnan, azóta boldog pár vagyunk.
2018. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Egy ismerős csaj onann szedte össze a barátját tavaly, sose láttam ilyen szerelmesnek korábban.


De alapvetően én sem hiszek benne nagyon, minden esetre nem vesztesz vele semmit, csak eyg plusz esély/lehetőség. Sose elhe tudni.

2018. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tinder hanem a b betűs oldalon vagyok. Napokban írtak rá utóljára valakire. Értelmét nem látom a dolognak....
2018. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!