Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond hogy társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond hogy társkereső függőségem ellenére 5 év alatt egy randi jött csak össze?

Figyelt kérdés
Társkereső függő vagyok szerintem. Szinte az össze ilyen oldalon rajta vagyok, naponta olyan 5 órát töltök kB társkeresésre és szinte az összes nőnél próbálkozok. Olyan havi 50 ezret simán költők ezekre az oldalakra de hiába egy nő sem akar velem randizni
2018. okt. 30. 07:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%

Nyafi és kifogás :D

te ne is szaporodj, ez a természetes szelekció ma, 2018-ban

2018. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
94%
Talan az az oka, hogy megis kinek kene egy 30+ ember, aki a szulievel el es azok tartjak el, mert nincs munkaja. Tobb orat tolt tarskeresokon es a szulok penzebol nyilvan. De valoszinuleg a fejed se lehet egy fonyeremeny, a szemelyiseged meg egyenesen brutal szar. Jobb is ha az ilyen nem szaporodik.
2018. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy egy aljas kis troll vagy. Megérzik.
2018. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%

Takarodj már el otthonról. Nyiss a világ felé. Keress hobbit. Járj el olyan helyekre, ahol vannak NŐK és persez férfiak egyaránt. Tegyél magadért. Állj a sarkadra. Írkálni mindenki tud. Nem igaz, hogy ennyi idő után még mindig nem fogtad fel, hogy ez számodra nem egy járható út.

Megnyutatásul leírom. Én ki vagyok gyúrva, több latin táncot ismerek, feketeövem van taekwondo-ból, mindemelett két diplomám, német prémium autóm, markáns fizetésem, saját házam, állatom, stb. Viszont utálom ha fotóznak, nem vagyok hajlandó bájologni a fotókon, nem érzem magam túl fotógénnek, pénzt pedig nem adok fotózásra, mert a guta megütne tőle, hogyha megkomponált, idétlen hátterek előtt, full retusált fotókkal villognék. De már nem is csak a villogástól, magától a gondolattól is lever a víz, hogy egyáltalán ilyesmikre adjam a fejem. Mindegy, a lényeg hogy nincs rólam jó kép, mert a nyaralásaimon is vagy egyedül vagyok, vagy én fotózom a másikat. Pont.

Felmegyek egy ilyen társkeresőre mi lesz? Semmi. Kijönnek az imént említett kvalitásaim? Nem. Miért? Mert ha azzal nyitnék nagyképű vagyok. Ha nem nyitnék, felém sem nyitnának, hisz egy szürke egérnek tűnnék, semmitmondó képekkel. Viszont mi van ha elmegyek BÁRHOVA? Minden. Nem kell fizetnem, nem kell beállnom a kocsma közepére a kocsival. Semmi. Egyszerűen magamat kell adjam. Mosolygom, táncolok és minden megy magától.

Egy szó mint száz. A társkeresők gagyik. Egy színház az egész. Sumákoknak való.

2018. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%
Az az 50 E-t pszichológusra is költhetnéd, lehet hasznosabb lenne.
2018. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
10%
Nagy a férfitöbblet Kérdező, a társkeresőkön meg főleg. Ott abszolút csak a legjobb férfiaknak van esélye egyáltalán randira, nemhogy kapcsolatra. Az oka tehát: nem vagy elég jóképű vagy pénzes.
2018. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nyomi vagy nincs meléduma bocsi .
2018. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Azért mert kevés az olyan pipi aki egyáltalán talizni is akar bárkivel.

Ugyanis ott szinte minden embernek van valami takargatni valója. Például házas vagy van partnere, nincs pénze, a gyerekei nem engedik anyukát, vagy a túlzott szülői kötöttség de például belefuthatsz ott különféle lelki és testi sérültekbe, süket némákba, sántákba és nyomorékokba akiket nehéz rávenni akár egy telefonhívásra vagy akár egy személyes randira. Sajnos ez egy fotóról nem is látszik s velem ezek is előfordultak a különböző ribizlik mellett. A rekordom azt hiszem 4 nő/szex volt egy év alatt. De már nem csinálom, meguntam.

2018. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egyébként mi a szakmád?
2018. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!