Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond hogy társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond hogy társkereső függőségem ellenére 5 év alatt egy randi jött csak össze?

Figyelt kérdés
Társkereső függő vagyok szerintem. Szinte az össze ilyen oldalon rajta vagyok, naponta olyan 5 órát töltök kB társkeresésre és szinte az összes nőnél próbálkozok. Olyan havi 50 ezret simán költők ezekre az oldalakra de hiába egy nő sem akar velem randizni
2018. okt. 30. 07:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
És amikor beszélgetésre kerül a sor akkor mit mesélsz magadról? 5 év alatt napi 5 órát töltesz társkereséssel? És a munka,, a hobbik, szórakozás, kirándulás stb? Ha nincs miről mesélned, akkor ne csodálkozz hogy érdektelen vagy. Vagy akár ijesztő is.
2018. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
11. Munkám sajnos nincs....
2018. okt. 30. 09:21
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Akkor talán munkát Keress, ne társat.

Honnan van pénzed?

Hány éves vagy?

2018. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

De havi 150 órát minimum és 50 ezret elbaxol erre a xarságra már 5 éve :D

És akkor mindenki hibás a magyar helyzetekért, csak az önmaguk nem :D

Megannyi ismerősöm tolószékes, roki, nincs egy lába se, de irodai melót végez. Sőt, életem első patológiai tesztjét is egy tolószékes doki csinálta :D ...

2018. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Honnan van pénzed?

Hál isten szüleim segítenek


Hány éves vagy?

34 éves vagyok.

2018. okt. 30. 09:31
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, az ilyen szülök hol baccák el a nevelés :D
2018. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
A guta megüt, ezt nem hiszem el. Most is 20 nőnek elküldtem a levelet, ebből már jó pár vissza is írt, hogy nem egymást keressük. Ezt honnan tudja így eldönteni... meg sem ismert, lehetőséget sem adott.
2018. okt. 30. 09:35
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
te egyáltalán nem vagy tisztában az emberi szükségletekkel, sem az ismerkedés menetével, sem a társkeresők működésével.
2018. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
34 évesen a szüleid tartanak el és meg sem próbálsz változtatni? Hm, oké.
2018. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

34 évesen a szüleid tartanak el és meg sem próbálsz változtatni? Hm, oké.


Dehogynem, keresem a munkát, de sajnos szakmámnak nincs megfelelő. Fontos szerintem, hogy olyan munkát végezz, amit szeretsz, mert az életed nagy részében dolgozol, ha olyan munkát végzel, amit utálsz, akkor nagyon elcseszed az életed, pszichés betegségek alakulhatnak ki, depresszió stb.

2018. okt. 30. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!