Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság még ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság még ismerkedni?

Figyelt kérdés

Előre szólok, az internetet zárjuk ki (köztük ezt az oldalt is). Próbáltam, örülnék neki, ha legalább 0 sikerem lett volna vele, de inkább mínuszban van... Olyan, saját bevallásuk és első ránézésre teljesen rendes, de amúgy inkább taszító emberek vannak ott, hogy a teljes férfi nemtől veszik el a kedvem, nem hogy a társkereséstől. Próbáltam szelektálni, hogy csak olyannal találkozzak aki igényesen néz ki és viselkedésre nagy eséllyel normális, hát nem tudom hogy kellene szűrni, hogy a randira ne egy "proli" jöjjön el (sajnálom, de ez a legközelebbi kifejezés, amit találni tudok rájuk).


Most fejeztem be az egyetemet, ott bulikon 90%-ban csak dugni akartak, így az is kiesik igazából. Utcán manapság nem ismerkedik senki, se buszon, se boltban, se semmi hasonló helyen. Ha barátokkal, ismerősökkel megyek szórakozóhelyre vagy koncertre, akkor azért nem lehet ismerkedni, mert túl sokan vannak körülöttem. Ha egyedül megyek, akkor magyarázkodhatok, hogy miért nincs velem senki és jó eséllyel lúzernek is néznek, akivel már csak azért sem kezdenek, meg nem is érzem manapság biztonságosnak, hogy éjszaka egyedül járkáljak.


Mégis hol lehet manapság ismerkedni?


(Margitsziget, stb.-t légyszi hanyagoljuk, NEM Budapesten élek, így értelemszerűen onnan minden kiesik.)


2018. okt. 20. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Én mindig úgy voltam vele, hogy nem keresem direktbe és nem próbálok direktbe ismerkedni de, ha adódik egy spontán lehetőség akkor azt nem zárom ki. Történjen bárhol. Lehet rosszul teszem, mert jelenleg is egyedül vagyok, de nem hiszem, hogy ez lenne az oka.


Nekem soha nem ment az ismerkedés, ha valakivel ismerkedési céllal kezdtem el beszélgetni. Olyan kínosnak és kényszernek éreztem az egészet.

2018. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha nő vagy, Kérdező, akkor kb. bárhol ismerkedhetsz, mert lesz rád vevő. Kizárhatod az internetet éppen, ha ez a szíved vágya, de ezzel csak a saját dolgodat nehezíted.
2018. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Munkahelyen lesznek bőven férfiak. :)
2018. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőként ismerkedni bárhol tudsz, már csak annyi a dolgod, informálódj hogyan szűrheted ki a "proli" férfiakat.
2018. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Férfiként nem egyszerű. 20f
2018. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!