Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem szokott magának esélyt adni ha megtetszik neki valaki?

Figyelt kérdés
Nekem ha megtetszik egy csaj akkor automatán az van bennem, hogy ő túl jó hozzám és biztos jobb külsejű, pénzesebb pasira vágyik. Ezért inkább meg sem próbálom megismerni az esetek 99%-ában.

2018. okt. 18. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én már lemondtam róluk. 20/F
2018. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudod, mit, Kisnyúl? Ba5zd meg a fűnyíródat!
2018. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kérdezőférfi ***** válasza:
Ha meg se próbálod akkor honnan tudod hogy nem fog sikerülni?nem lesz randi? nem fog leállni beszélni veled? Meg se próbálod! Te Velem ellentétben, még visszautasítási félelemben szenvedsz. Ne akarj rögtön az elsővel mindenáron összejönni. Inkább próbáld meg mint marcangold magad azon perceken át hogy nem tetted meg. Ha meg nem akar téged fogad el. Az sose baj ha nem jösz össze olyannal aki nem kíváncsi rád. A gondolataid az ellenséged. Tipikus általánosítások mögé bujsz. Nem mindenki olyan mint aki elutasított és a következő sose lesz ugyan olyan mint az előző.
2018. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!