Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem szokott magának esélyt adni ha megtetszik neki valaki?

Figyelt kérdés
Nekem ha megtetszik egy csaj akkor automatán az van bennem, hogy ő túl jó hozzám és biztos jobb külsejű, pénzesebb pasira vágyik. Ezért inkább meg sem próbálom megismerni az esetek 99%-ában.

2018. okt. 18. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
minden nő pénzesebb pasira vágyik (akár kapcsolatban van, akár nem)
2018. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Nyugi, sok az olyna nyomi meg mint te.

Ez a termeszetes szelekcio modern fajtaja.

2018. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem senki sem volt kíváncsi a szokásos ostoba, buta véleményedre. :)
2018. okt. 18. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Hagyjátok már abba légyszi az állandó veszekedést.

Egy szerényebb külsejű nő sem kell senkinek ha visszahúzódó, félénkebb típus. Egyszerűen nem is veszik észre.

2018. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem mondom, hogy így soha, egyetlen lánnyal sem fogsz összejönni, de nem túl nagy az esélyed rá, az biztos.

A csajok jobban szeretnek nonverbális jeleket adni, ha tetszik nekik valaki, de az első lépést a pasitól várják. Többek közt azért, hogy lássák, elég bátor, elég elszánt-e.

Azért butaság így hozzáállni, kérdező, mert nincs semmi veszítenivalód. Ha egy lány visszautasít, akkor legalább tudod, hogy nem érdekled, próbálkozhatsz másiknál. De legalább megadod az esélyt, hogy nem utasít vissza. De ha meg sem próbálod, abból egészen biztosan nem lesz semmi, soha.


Én nő vagyok, nem éppen az a pasikra mászós fajta. Egyetlen egyszer kezdeményeztem eddig fiúnál, pedig sokszor volt, hogy odáig voltam valakiért, aki aztán nem lépett semmit, pedig tudtam, hogy tetszem neki. Az az egy alkalom is olyan volt, hogy addigra már tudtam, hogy oda van értem, és aztán össze is jöttünk.


De volt olyan is, aki pont ezért veszített el, mert olyan volt, mint te. Nyuszi, akinek a visszautasítástól való félelme erősebb, mint a vonzalom, amit érez.

Tessék bátornak lenni!

2018. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy semmilyen tapasztalatod nincs a komoly párkapcsolatok terén , és valószínűleg még nagyon fiatal is vagy. Hagyd ezt a " gondolatmenetet" a fenébe, többre mész.
2018. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha kapnék olyan nonverbális jeleket mint amilyenekről beszélsz akkor biztosan bátrabb lennék. Azonban úgy, hogy minden nekem tetsző lány szó szoros értelemben levegőnek néz akkor minek adnék magamnak esélyt? Te is azt mondod, hogy akkor az adott lány is kicsit nyitottabb lenne irántam. De ha rám se néz akkor fölösleges akárcsak beszélgetni is.

A bosszantó csak az, hogy minden lánnyal így van.

Ebből tehát levonhatom azt a következtetést, hogy nem tetszem senkinek.

2018. okt. 18. 15:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Komoly, évekig tartó párkapcsolatok terén valóban nincs tapasztalatom. 21 éves vagyok egyébként, vagyis fiatal mert nem 40, de azért annyira nagyon fiatal sem mert nem 15.
2018. okt. 18. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ennyire gazan beismerni, h hetente kiirod ezt es meg mindig egyedul vergodsz otthon...omg.

En szegyellem magam helyetted.

Bar, nem en doglok meg egyedul, az is igaz.

2018. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó vagy! ;)
2018. okt. 18. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!