Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elfogadni, hogy nem vagyok sikeres a nőknél?

Figyelt kérdés

Már nagyon zavar az, hogy sosem volt barátnőm, és rossz abba belegondolni, hogy mennyi jóból maradtam már ki. Sosem voltam szerelmes, nem tudom, hogy milyen szeretni egy lányt.:(

Visszafogott személyiségem van, valószínüleg ez az oka az egésznek. Tehát valószínűleg továbbra is pár nélkül fogom élni az életetmet, mint eddig, ugye?:/

Interneten próbálkozom ismerkedni, de már nem reméykedem semmiben. Nagyon rég óta próbálkozom, és teljesen lehetetlennek érzem már, hogy lesz barátnőm valamikor...

Próbálom elterelni a gondolataimat, de nem nagyon sikerül.


Köszi, hogy elolvastad, és köszi ha még válaszolsz is rá!:)


2018. okt. 16. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
nincs mit ! szia!
2018. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Túl lépsz a problémán és csinálsz v mi mást.

Ennyi.

2018. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alkohol ✌️
2018. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Találd meg, mely tulajdonságaid okozhatják a problémát, és gondolkodj el rajta, hogyan változtathatod meg őket.

Visszafogott vagy? Tedd ki magad olyan helyzeteknek, ahol kénytelen vagy kirángatni magad ebből.

Unalmas vagy? Keress magadnak valami izgalmas hobbit, amit még élvezel is, és válj ügyessé benne.

Stb.

Azonosítsd a problémádat és oldd meg. Sok sikert!

2018. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha régóta próbálkozol és semmi, akkor valamin változtatni kell. Ezt te tudod a legjobban hogy min.
2018. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Élőben kéne ismerkedned, gondolom neten próbálkozol kizárólag, ami szinte mindenkinek lehetetlen küldetés. Szóval ne is csodálkozz.

Jól gondolod a személyiség az oka. Én is ilyen vagyok, de nekem már volt egy 10 évig tartó kapcsolatom, igaz most újra nincs senkim. Próbáltam én is neten, de nem igazán válaszolnak a nők, mivel jó dumám sajnos nincsen. Élőben viszont akiket elhívtam randira azok mind igent mondtak, de sajnos egyéb okok miatt ezekből sem lett semmi. Szóval élőben kellene próbálni ismerkedni, tudom hogy nehéz, de sokkal célravezetőbb!

2018. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Változtass magadon!


Tanulj, kezdj sportolni stb te tudod miben van hiányosságod !

2018. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elmennék valami külföldi országba, ahol legális a világ legősibb mestersége, megfelelő mennyiségű lóvéval 'oszt bevezetném a lompost egy örömlánynak.

Ha jó a csaj, utána pont leszarnád, hogy az itthoniak mit picsognak

2018. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!