Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres első randi után eltűnés, érdeklődés elvesztése. Ez valami járvány? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Idén négy lánynál is előfordult már, hogy randira mentünk kettesben, ahol tök jól éreztük magunkat és 3-4 órán keresztül beszélgettünk. A randi vége felé csókolóztunk is, meg persze közben/utána akár megöleltük egymást, vagy simogattuk egymást kevésbé intim helyeken (kar, arc, has, külső comb). Közben mondom, emberileg is jó volt, részemről azt mondom jót beszélgettünk.


Aztán az első randi után eltűnnek a lányok, vagy nem akarnak már második randit. Konkrétan három volt, aki egyszer csak nem válaszolt az üzenetekre és hívásokra. Ilyenkor egyszer-kétszer megcsörgetem, illetve pár napig írok neki pár üzenetet, hogy mi újság, ha nem válaszol, eltűnik, aztán hagyom. És egy volt, aki azt mondta, hogy nincs érdeklődése mégse valahogy irántam, de mondom egy ilyen fent leírt randi után. Mindezt a randi utáni néhány napban mind, mielőtt még lehetőség lenne második találkozót leszervezni. Elég értetlenül nézek erre, mert ilyenben ha visszaemlékszem sosem volt részem, vagy maximum párszor összesen sok-sok év alatt.


Barátnőmmel januárban szakítottunk, tavasszal kezdtem újra ismerkedni és ezek azóta fordultak elő, azóta nem voltam nővel.


2018. szept. 9. 13:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Ez a rutin. Mégse jöttél be/lett jobb. A barátnőd miatt kimaradtál ebből, nem láttad ahogy elfajul a helyzet. Az ilyesmi már szinte "normális"...
2018. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem valaki a hátteredben lépeget az új nők felé, és amint elnézem az írásodból, igen csak aktív őkegyelme.
2018. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

*A randi vége felé csókolóztunk is, meg persze közben/utána akár megöleltük egymást, vagy simogattuk egymást kevésbé intim helyeken (kar, arc, has, külső comb). Közben mondom, emberileg is jó volt, részemről azt mondom jót beszélgettünk.


Ez is az én beszédemet igazolja, mert nem jutnál el eddig, ha nem jönnél be az illető lányoknak, és ha bejössz nekik nem tünnek el utána, ha csak nem fenyegetik őket.

2018. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
A mai nők ennyit tudnak általában. És még büszkék is rá.
2018. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

A nőknél is van hoditási ösztön, szoval aki azonnal a lábuk előtt hever, akiért a kusujjukat sem kell mozditani, az inkább taszito

A skalpod megvolt a randin. Több nem kell.

2018. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint mégsem voltak sikeresek a randik. :-) Nézd a jó oldalát! Te legalább eljutsz a randiig. Az sem kis dolog!
2018. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 peca1000 ***** válasza:

Nem új jelenség!


Én már a 90-es évek végén megtapasztaltam ezt. De rég volt édes Istenem! :)


A csajt hazakísértem egy jó randi után, gondoltam adok neki egy búcsú puszit, ne siessük el.


Konkrétan úgy lesmárolt a csaj, hogy csak kamilláztam.


Persze viszonoztam, vagy 20-30 percig nagy smár, igen találkozunk, hívjam, lilagőzös tekintet a lány arcán (rajtam a siker mosolya), alig akart elengedni.


Mivel a szüleivel lakott (független attól, hogy baromi gazdagok), nem akartam bemenni, hogy jó meg is.... :) Mondjuk ő sem kérdezte, hogy bejönnék e hozzá.


Másnap hívom, megbeszélünk egy következő találkát, de előtte lemondta, ahogy a többit is, a hangján hallva, hogy nem akar velem találkozni.


Én a helyedben csak akkor lelkesednék be az első randin, ha a csaj is nagyon odavan érted.


Se kézen fogva séta, se csók, csak beszèlgetés, a végén max. 1 puszi.


Ha a nőn látod, hogy ezeket igényelné, vagy ő teszi meg, akkor hajrá.

2018. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha az első randin csokolgatod,olelgeted a csajt, abból az jön le neki,hogy lehet csak szexre kell Neked.Ezen otthon a négy fal között elgondolkodik,és inkább nem vállal be egy második randit,mert akkor már feküdnie is kellene, úgymond elvárás lenne tőle.Hagyd,hogy az első két randi lemenjen közeledés nélkül, a 3.4.-en felvetheted,mi lenne ha nálad folytatnátok a beszélgetést. Ha erre igent mond,nyert ugyed van.Ha visszahúzódóbb,kérdezd meg ugyanekkor,hazakisérheted e.Majd megkukkanthatnad e hol lakik.Az utobbi variáció jobb,mert a csajok szeretnek "hazai pályán "lenni első alkalommal.De ehhez bíznia kell benned addigra,mert akárkinek nem mutatják meg,merre laknak.
2018. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Ezt úgy hívjàk, hogy sikertelen randi. Vannak nők akik nem mondjàk meg a szemedbe, hogy nem jöttél be, ,mert többnyire a pasik ilyenkor felhàborodnak, magyaràzatot követelnek, ha megmondja az igazat, pl hogy nem működött a kémia az sem elég indok, van amelyik elkezd durvàn szitkozódni is példàul. Egy idő utàn az ember megunja ezeket ( nem akar még egy lehetséges hisztit végighallgatni) és szimplàn csak felszívódik. Ha a pasik megtehetik ezt példàul az 1. szex utàn, akkor a nők miért nem ???? Nem kell foglalkozni vele. Lesz màsik.
2018. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
A mai nők ilyenek, valójában nem jöttél be nekik, arc, kar, comb külső simogatást meg engedik (mert mi az manapság, semmi), cserébe, hogy fizetted a vacsorájukat. Meg nem merik megmondani nyíltan a szemedbe, hogy egy hulladék vagy. Ennyi.
2018. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!