Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne ezt könnyedebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt könnyedebben venni?

Figyelt kérdés
Ti hogy dolgoztátok fel azt, hogy végre megismertetek egy nagyon szimpatikus embert társkeresőn, sokat beszéltetek, megfogott a másik külsőre-belsőre, elmondása szerint komoly kapcsolatot ketes, meg akar állapodni..majd jött az első találkozó, ami fantasztikus volt, utána megint sok beszélgetés, itt hetek teltek el a következő találkozóig, de innentől már szex is volt, mert éreztem annyira biztosnak a dolgot, vágytam is rá, illetve nem akartam tovább húzni, majd egyszercsak elkezd nem keresni és te már beleélted magad? Részemről érzések is kialakultak, de a férfi valószínűleg az elejétől fogva csak hülyített vagy rájött, hogy nem kellek neki, mert egyre kevésbé keresett :( folyamatosan magamat hibáztatom, hogy mit rontottam el, pedig igyekeztem nagyon tényleg és úgy érzem, hogy nem siettem el a szexet, anélkül is ez lenne.. Epekedek a férfi után, hogy mennyire jó lesz majd annak a nőnek, akivel kialakul rendes kapcsolat. Hogy lehetne az ilyeneken könnyebben túllépni, hogy ne magamaban keressem a hibát?

2018. aug. 7. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy mindennap mélyen gondold végig az egészet, hogy csak hülyített, hogy csak a puncid és a tested kellett neki , és hogy legközelebb nem adom magam oda ilyen könnyen... előbb utóbb gyűlölni fogod.
2018. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem hibáztál, nincs 100 százalékos védelem az ilyen esetek ellen. Előfordul, ez van. Annyit tudsz tenni, hogy emelt fővel viseled, így például eszedbe ne jusson ráírni az illetőre, mennyire hiányzik, vagy hogy száradjon le a pénisze.
2018. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Többek között ezért nem szabad lelkileg megnyitnod magad egy olyan embernek, aki csak tetszik, de még fogalmad nincs róla milyen ember, nem tetted próbára helyzetekben, nem ismered a reakcióit és sorolhatnám.

Legközelebb óvatos leszel, és nem a külsőségek alapján fogsz itélni, és nem mész bele dolgokba érzelmileg, mig nem vagy több oldalról bebíztosítva, hogy a másik érdemes rá.

2018. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az élet lényege. Meg kell tanulnod kiszelektálni a rosszindalúakat, hülyéket, stb az életedből.

Erre nincs recept.

2018. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!