Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek női féltékenység,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezőférfi kérdése:

Szerintetek női féltékenység, túlzott birtoklási vágy vagy én követtem el hibát?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a nők nem tűrik hogy egy férfi más nővel beszélgessen, de elvárja hogy a férfi engedje meg azt hogy eljárjon egyedül bulizni és csevegjen más férfiakkal? Párszor találkoztam ilyen nővel emiatt rossz tapasztalaton estem át és kialakult egy frusztráló kép bennem hogy helyesen cselekedtem e vagy csak birtokló embereket fogtam ki? Ismerőseim közül volt egy lány akivel nem kezdeményeztem, csak észrevettem hogy kedvel és figyel engem. Párszor beszélgettem vele, de azt vettem sézre hogy nem tud a közelemben állva megmaradni és hozzám beszélni amióta észrevettem hogy kedvel, ez számomra nagyon idegesítő lett mert az ő bátortalanságával nem tudtam mit kezdeni, főleg úgy hogy nem én férfiként kezdtem el bármiféle céllal felé indulni. Arról nem is beszélve hogy ha akartam is volna tőle valamit tőlem nem elvárás hanem alapdolog hogy a lány merjen beszélni hozzám és ne nyugtalankodjon a közelemben ha már akar valamit tőlem. Egy nap meglátta hogy új ismerősnővel beszélgetek, csak barátkoztam, szimpla alapismerkedési beszélgetések hangzottak el köztünk hogy megismerjük egymást. Ennek láttán ez a lány dühös lett rám, mert úgy fogta fel hogy flörtöltem az új ismerősömmel. Mindezt úgy hogy sose mondtam neki hogy kedvelem vagy nem csókoltam meg sose, nem mondtuk ki egymásnak hogy járunk egymással stb. Ennek ellenére olyan dühvel és elutasítóan viselkedik Velem szemben mintha párkapcsolatban lettünk volna és én megcsaltam volna miközben erról szó se volt. Most ott tartok hogy fölöslegesen bűntudatom van olyanért amiért nem tehetek amiért elutasítóan bánik velem. Köszönni alig szokott és litiltott facebookon. Lányok ehhez mit szoltok hozzá? Bűnt követtem el amiért mással beszélgettem vagy nem? sosem mondtam ki neki hogy veleakarok lenni és ő se mondta azt hogy a pasijának tekint. Szerintetek kifogtam egy reménykedő birtokló embert vagy hibáztam?

2018. okt. 15. 10:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Félreértett az egyik válaszoló. Nem kifogásolom a nőket. Nem kezdtem el loholni más után, egyszerűen csak felkavart a tény hogy ez a lány így érez, viselkedik stb. Sokszor túl lelkiismeretes ember vagyok és a cselekvésétől kizökkent a magabiztosságom. Azt hittem hogy tényleg, jogosan rosszat tettem. Ezt nem tudtam magamban tartani és megkaptam a választ tőletek amit eddig is tudtam csak elbizonytalanodtam amiért a lány éretlenül viselkedett. Kösözönöm a segítségeteket. Számomra ez a kérdés lezárva.
2018. okt. 21. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!