Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek női féltékenység,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezőférfi kérdése:

Szerintetek női féltékenység, túlzott birtoklási vágy vagy én követtem el hibát?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a nők nem tűrik hogy egy férfi más nővel beszélgessen, de elvárja hogy a férfi engedje meg azt hogy eljárjon egyedül bulizni és csevegjen más férfiakkal? Párszor találkoztam ilyen nővel emiatt rossz tapasztalaton estem át és kialakult egy frusztráló kép bennem hogy helyesen cselekedtem e vagy csak birtokló embereket fogtam ki? Ismerőseim közül volt egy lány akivel nem kezdeményeztem, csak észrevettem hogy kedvel és figyel engem. Párszor beszélgettem vele, de azt vettem sézre hogy nem tud a közelemben állva megmaradni és hozzám beszélni amióta észrevettem hogy kedvel, ez számomra nagyon idegesítő lett mert az ő bátortalanságával nem tudtam mit kezdeni, főleg úgy hogy nem én férfiként kezdtem el bármiféle céllal felé indulni. Arról nem is beszélve hogy ha akartam is volna tőle valamit tőlem nem elvárás hanem alapdolog hogy a lány merjen beszélni hozzám és ne nyugtalankodjon a közelemben ha már akar valamit tőlem. Egy nap meglátta hogy új ismerősnővel beszélgetek, csak barátkoztam, szimpla alapismerkedési beszélgetések hangzottak el köztünk hogy megismerjük egymást. Ennek láttán ez a lány dühös lett rám, mert úgy fogta fel hogy flörtöltem az új ismerősömmel. Mindezt úgy hogy sose mondtam neki hogy kedvelem vagy nem csókoltam meg sose, nem mondtuk ki egymásnak hogy járunk egymással stb. Ennek ellenére olyan dühvel és elutasítóan viselkedik Velem szemben mintha párkapcsolatban lettünk volna és én megcsaltam volna miközben erról szó se volt. Most ott tartok hogy fölöslegesen bűntudatom van olyanért amiért nem tehetek amiért elutasítóan bánik velem. Köszönni alig szokott és litiltott facebookon. Lányok ehhez mit szoltok hozzá? Bűnt követtem el amiért mással beszélgettem vagy nem? sosem mondtam ki neki hogy veleakarok lenni és ő se mondta azt hogy a pasijának tekint. Szerintetek kifogtam egy reménykedő birtokló embert vagy hibáztam?

2018. okt. 15. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg feleslegesen gondolsz túl egy dolgot.

Tetszel a csajnak, ő kicsit suta, vagy lehet várja, hogy te lépj, fene se tudja, viszont mivel a másik lány felé léptél, ez nyilván neki rosszul esik.

Ennyi az egész.


30n

2018. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, Csak az ahogy ő felfogta az egészet ahogy lereagálta az egészet szerintem nem felnőthöz illő magatartás, ez inkább értelmi szinten a 17 évesek közt szokott előfordulni, amit furcsálok is hiszen ő idősebb nálam pár évvel és nem hittem volna azt hogy így fog viselkedni egy nálam idősebb ember.
2018. okt. 15. 10:23
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván igen, eléggé gyerekes a Hölgy. Szerintem ő többet remélt és eléggé kiboritotta a helyzet.
2018. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell meglepődni, sajnos sokan viselkednek így.

Alapvető emberi tulajdonság, hogy mindenért másokat okolunk. Szerinte te vagy a hülye, hiszen: láthattad rajta, hogy tetszel neki, azzal, hogy beszélgettél vele szerinte te lépéseket tettél felé, és szerinte te most gonoszul viselkedsz, hogy eleinte vele dumáltál, de most meg a másik csajjal, tehát te átverted őt.

Hangsúlyozom, hogy ez az ő gondolatmenete, én nem értek vele egyet :D


Vagy csak szimpla keserűség, tehetetlenségében viselkedik így: nyilván roszsul esik neki, hogy nem "kellett" neked, és inkáb azt hiteti el magával az agya, hogy te vagy a szemét, mint azt, hogy ő nem elég "jó".

Miközben elég lenne csak annyit végiggondolnia, hogy éppen neked nem volt szimpatikus, de ettől függetlenül ő nem "rossz".

2018. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos remélte azt hogy megtudom kedvelni mint más lányt, de nekem alap dolog az hogy merjenek velem beszélni még úgy is ha illető titokban kedvel engem. Ez a szitu kb olyan mint én merjem megszólítani azt a lányt akit kedvelek. Sajnos a 20 éves lányok közt méginkább tapasztaltam azt hogy válogatni nagyon tudnak, belefutottam olyanba is hogyn nem is a személyiségem a döntő hanem hogy mi hasznot tud lehúzni rólam. Vagy azt hogy minden a férfi dolga miközben ő nem ad semmit bele a dologba de elvárja hogy történjen valami hogy alakuljon ki valami miközben nem tesz semmit se érte. Az ilyen emberrel nem tudok mit kezdeni, ha azt reméli hogy összejöjjek vele de lányként nem tesz róla hogy felkeltse a figyelmemet akkor ne várja el hogy bármi is kialakuljon. Beszélgetni tudni kell és merni is ha valaki akar valamit a másiktól.
2018. okt. 15. 11:13
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es Az a baj, hogy ő a szimpla beszélgetést fogta fel úgy hogy akarom. Arról nem is beszélve hogy sokszor úgy mentem el tőle hogy inkább csak én beszéltem hozzá mert ő nem mert hozzám szólni és ez unalmas volt, az egyoldalú beszélgetés, nem mert témát feldobni vagy válaszolni csak helyeselte amit mondtam semmi több. Akkor még is mit várt hogy úgy összejönnék esetleg vele úgy hogy nem tesz oda semmit se. Nekem ennél több kell hogy járjak valakivel.
2018. okt. 15. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ferfikent annyira szegyellem, amikor az ilyen marhak, akiknek fogalmuk sincs emberközti kapcsolatokrol, altalanositanak, hogy a NÖK ilyenek meg olyanok!


Amit leirtal, igaz valakire, velemenyem (es tapasztalataim) szerint többekre pedig egyaltalan nem. De valoszinüleg függ a nö elözö tapasztalataitol is, de meg jobban a te viselkedesedtöl. Mennyire adsz indokot, hogy bizalmatlan legyen veled? Mennyire toleralod azt, amikor probal korlatozni?


Ha egy lanyt zavarja, hogy barataimat nem a nemük alapjan valasztom, akkor ez ugyis az elejen derül ki. Ha ezt nem tudja elfogadni, akarmilyen oknal fogva, akkor nem vesztegetem az idömet es teszem ki magam oktalan feltekenykedesnek. Lehet, ezert van, hogy eddigi kapcsolataimban ez sosem okozott problemat, hogy mikor kivel beszelgetek vagy talalkozok.

2018. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok kérdező, azért most már egy picit tényleg kezdesz sok lenni.

Nem volt neked szimpatikus, ő ezen megsértődött, ezzel a nővel így jártál, de ennyit azért nem kellene lamentálni rajta...

Nem is értem, mit akarsz kihozni ebből az egészből? Simogassuk meg a buksidat, hogy jól van, ügyes fiú vagy, amiért úgy viselkedtél, ahogy? Vagy mit vársz?


A kérdésedre kaptál választ, minden további öntömjénezés és a nők szidása felesleges.

2018. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hibaztál.

Lehet, hogy birtokló típus, de mivel azt írtad, hogy bátortalan valószínűbb, hogy simán csak megvuselte, hogy "elvesztett". Nem mert "normálisan", nyíltan közeledni, de magában sokat vágyakozhatott, aztan azt látta, hogy egy másik nő "lecsapta a kezéről".


Pont azért, mert ő nem nagyon tud/mer beszélni fájt neki, hogy más nő viszont olyan könnyeddén kommunikál.

2018. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
A csaj folyamatosan adta a jeleket, s várta, hogy férfiként kezdeményezz Miután ez nem történt meg, inkább mások után loholtál, kicsit durcás lett. Ennyi a történet, semmi több.
2018. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!