Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzem magam elég jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam elég jónak párkapcsolathoz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Többször próbálkoztak már nálam olyan fiúk, akik nekem is tetszettek, de mindig megijedtem és elhajtottam őket.

A volt barátom nem nézett ki túl jól, de még hozzá is kevésnek éreztem magam. Féltékeny voltam és állandóan olyanok jártak a fejemben, hogy biztosan szebb lányra vágyik, de csak én jutottam neki. Ismerősök és családtagok szerint pedig még túl jól is néztem ki hozzá (már csak ápoltság tekintetében is), de én sosem éreztem így.

Jelenleg is tetszik egy egyetemi csoporttársam és szerintem ő is kedvel, bár nem tudnám elképzelni, hogy vonzódna hozzám. Nálam sokkal szebb lányokkal van tele az egyetem, mit akarna pont tőlem?

Hogy küzdjem le ezeket az érzéseket? Egy csomó előnytelen külsejű embert ismerek, akik tele vannak önbizalommal, én pedig mindent megteszek, mégis rosszul érzem magam a bőrömben.


2018. okt. 14. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Semmit, így vagy jó, ahogyan vagy. :)
2018. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mégis MIT akarna tōled? Egy kis szopikát meg vaginát...
2018. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te kis "mimóza"? :)
2018. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!