Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire problémás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire problémás egy pasinak, ha nőként csak az erdőben, hegyeken érzem jól magam?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Egy erdésznek ez nem probléma.
2018. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha hegyeket kell megmozgatnom, hogy meghódítsalak, az nem igazán a kedvemre való :D
2018. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem például semennyire sem problémás, szeretem az erdőt, a hegyeket, a természetet. Szeretek túrázgatni, kirándulni, stb. Örülnék ha olyan párom lenne aki szintén szereti.

Van aki meg leszarja ezeket a dolgokat...

2018. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez előny. Túrázni, erdőt járni, hegyet mászni a legkirályabb.
2018. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
12 barátnőm volt eddig és az összes szerette ezeket, úgy ahogy én is. Persze megannyi más dolgot is szerettek. Viszont túrázni erdőben és hegyekben sokkal egyszerűbb és kézenfekvőbb is. Ha azt írnád, hogy csak a tengerparton sütkérezve... Na az már problémás. És nem feltétlen azért, mert unalmasnak találnám.. Hanem mert nem épp egy karnyújtásnyira van mondjuk Bp-től.
2018. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha egy nagyvárosban lakik, akkor tuti, hogy problémás neki.
2018. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem probléma hanem kifejezetten jó dolog! Én is jobban érzem magam hegyen meg erdőben, mint a városban. Nem sport szempontból hanem csak nagy séta és friss levegő miatt megyek a szabadba. Egy ilyen gondolkodású ember teljesen más mint egy pláza imádó.
2018. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond.
2018. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Én örülnék is ennek. Gondolom arra gondolsz, hogy nem vízpart mellé jársz nyaralni, hanem hegyek közé.

És amúgy rendszeresen jó dolog túrázgatni, év közben is.

2018. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Szóval te vagy a Jeti
2018. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!