Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési öngyilkosság, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési öngyilkosság, ha bevallom, hogy eddig nem volt semmilyen kapcsolatom a lánnyokkal?

Figyelt kérdés
Sokkal közelebb a harminchoz,mint a húszhoz.
2018. okt. 11. 07:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Hulyeseg. Van egy olyan fiubaratom, akinek sose volt, nagyon normalis csak introvertalt es nem jar el sokat, nincs is lehetosege ismerkedni.

Baratomnak se volt. Hasonlo okok miatt.

Itt tenyleg inkabb az ok szamit, ha szimolan nem vagy bulizgatos, esetleg felenk vagy es azert, azzal semmi bajom nem lenne. Ha elviselhetetlenseged miatt nincs, az mas teszta. Az ok nagyon fontos! Szoval tedd hozza, hogy miert.

2018. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose érdekelt a csajnak hány palija volt, én se beszéltem erről sose.
2018. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem se lenne kedvem tanítgatni, meg kivárni, hogy kiforrjon az önbizalma, aztán pattanjon, mert neki még ki kell próbálnia egy csomó másik puncit is. Nyilván van 1000ből egy, amelyik beéri majd az egyetlen nővel, akit elé sodort az élet, a többi 999 meg nem. És jártam már így, szóval nem izgat, ki milyen álomvilágban él, hogy egy kvázi minden szempontból szűz férfival mennyire rohadt jól jár az ember lánya... Bocs, biztos nem ezt akartad hallani, de attól még így gondolom.
2018. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%

"Van egy olyan fiubaratom, akinek sose volt, nagyon normalis csak introvertalt es nem jar el sokat, nincs is lehetosege ismerkedni."


Garantálom, hogy szerelmes beléd a srác és titkoban irigykedik a barátodra. Ne félj, ha lenne rá alkalom, szívesen megdugna!

2018. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!