Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda férfiként kössem fel magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiként kössem fel magam?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és nagyon csúnya vagyok :'( Soha nem néz meg egy lány se az utcán, munkahelyen, iskolában elkerülnek a lányok, társkeresőn elutasítanak. Nagyon magányos vagyok, ez mi.dig így lesz? :'(

2018. júl. 22. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Semmiképp ne tegyél ilyet.

Változtass a külsődön, ha magadnak se tetszel.

2018. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

tudod, ingyen és bérmentve elárulok egy tippet.


a csajokat kevésbé zavarja ha ronda vagy, mintha szánalom szexre gyúrsz :)

2018. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne mert a ronda emberek egy fáról lógva sem szépülnek meg.
2018. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább kössed le magad, gyűjts sok pénzt, zabálj és utazz önfeledten, a világot pedig szard le és élvezd ki, mert csak 1 életed van.
2018. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

jaja! mielőtt megtennéd élj egy kicsit, utazz el a pénzedből, élvezz ki mindent amit szeretnél, és próbálj ki mindent, akár egy luxusk**úrvához is elmehetsz ha végképp elkeserítő a helyzeted


Aztán ha ez mind megvolt akkor gondolkozz el újra az öngyilkosságon. De az akasztás már ódivatú és szőrnyen néznél ki még rosszabbul. Lopj el egy fegyvert inkább ha már úgy is mindegy.

2018. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én agyógyszere túl adagolásban gondolkodom...
2018. júl. 22. 22:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Lol Jaguár.


Ne tedd, rokonom is öngyilkos lett, ezzel a környezetében élők életét is tönkre vágta és így maradt meg az emléke is.


Plusz a környezetemben annyi társas magányt látok...párok, akik csak élnek egymás mellett, vegetálnak. Én más téren voltam sikertelen, több téren, azóta szarok bele, iszom, bulizom majd lesz valami. Tudom nem a legbiztatóbb tanács.

Az emberek zöme meg amúgy is magányos, sok az érdekbarátság is. Csak mutatnak egy szép képet a világ felé.

2018. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Hmm....bevallom, eros vagyok, sokat birtam eddig en is. De egy eve sajat magam forgattam fel a sajat eletemet es tettem pokolla.

En mar tul vagyok a gyogyszertuladagolason. Nem jott be. Mondjuk en bevettem 100 szem 1 mg-os xanaxot es ittam ra vagy fel liter vodkat. De semmi...2 napig szedultem, aztan kutya bajom nem volt. A fiatal szervezet hamar lebontja a mergeket. Kesobb probalkoztam meg, szinten 100 szem xanax, plusz egy level vernyomascsokkento, ra ket level nagyon eros altato, plusz erre is alkohol. De ez is sikertelen volt. Itt egy kicsivel tobb ideig voltam kaba....ha jol emlekszem 5-6 napig csak szedelegtem. De ezutan is kutya bajom nem volt. Rajottem, hogy akarhany gyogyszert szedek be, a szervezetem tul eros ahhoz, hogy kiusse a gyogyszer, gondolom mert fiatal vagyok meg....es igy hamarabb bontja le a dolgokat.

Ez volt kb 6 evvel ezelott. Azota nem csinaltam ilyet, mert nem volt ra szukseg, de mint fentebb irtam, belekergettem magam egy olyan helyzetbe, amibol nem tudok kimaszni. Persze a szellemi fejlodes megvan, “ne tedd, multkor ugyan ez vol, de megis jott egy lany megis lett valakim, nyugi, nyugi, nyugi”. De turelmetlen vagyok es oregszem....szeretnek allapodni....de a lathataron nincs egy normalis lany sem. Nem latom ertelmet semminek kb.

Szoval....en csak annyit tudok irni neked, amit a 6 evvel ezelotti enem irna, de azt nem irom le. Inkabb azt irom le, amit az az enem irna, amikor jott egy lany es boldog voltam.


“Sokszor eleg egy mosoly, egy nezes, egy hang, hogy felerositse benned azt, ami tompa volt es halk”

2018. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Felejtsétek már el a gyógyszertúladagolást.A legtöbb forgalomban levő gyógyszer elég biztonságos, főleg az altatófélék Valami őrült nagy balszerencse kell, hogy ezektől meghaljon valaki, viszont szinte minden ügyeletben hoznak egy ilyen szerencsétlent, akit aztán lefektetünk egy pótágyra, elmagyarázzuk az aggódó rokonnak, hogy ennyitől nem fog meghalni, és néha ránézünk magához tért-e már. Volt olyan, akit fél éven belül harmadszor hoztak be gyógyszer-túladagolással, minden alkalommal növekedett az adag amit bevett, de még mindig fényévekre járt a veszélyes mennyiségtől. Csak magadat és a rokonaidat hozod kínos helyzetbe, meg a kórháznak csinálod a plusz munkát.

Amúgy öngyilkosságba menekülni könnyű. Élni, küzdeni, menni előre, az a valami.

Üdv,

egy egészségügyi dolgozó.

2018. júl. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon kedves rokonom lett így öngyilkos. Ilyet írni nem jó poén, de még szóvirágnak is elég bántó.

Ha komolyan gondolod, akkor kérlek ne tedd, vedd fel a kapcsolatot egy pszichológussal, vagy segélyszolgálattal.

A te problémád relatíve könnyen orvosolható.

2018. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!