Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem nézek ki tökéletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki tökéletesen nem csajozok. Logikus?

Figyelt kérdés
Ez a legtisztább megoldás, nem csak szerintem?

2018. okt. 10. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Ostoba vagy. Esélyt sem adsz magadnak..

És nem, ez nem logikus. Nem 1 olyan ismerősöm van, aki nem tőkéletes mégis van barátnője. Nem 1 olyan lány ismerősöm van, aki szép és hozzá képest a barátja egy hollófejű, rókaképű mamlasz. Na jó, kicsit túloztam. De akkor is hülye vagy, add meg magadnak az esélyt, próbálkozz, legyél nyitott. Ezzel a mentalitással nem sokra fogod vinni az életben. Kicsit küzdeni kell valamiért, akkor már feladod?

2018. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha számodra az, akkor élj így.
2018. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogatást, első!

Nem adom fel, mindenért küzdök ami tudom, hogy csak rajtam áll. Tegyük fel, hogy kocsira gyűjtök. Ha dolgozok érte, spórolok rá akkor nincs olyan, hogy az autó nem akarja, hogy megvegyem. Viszont egy lány hiába tetszik, teszek sokat a külsőmért egyáltalán nem biztos, hogy velem akar majd lenni. Ugyanígy a harmadik, negyedik sem mert mindig lesz/van nálam jobb.

2018. okt. 10. 14:08
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Igazad van, fölösleges pénz-, energia- és idő pazarlás. :) Én sem vagyok egy adonisz, ezért nem is erőlködök. :D

Tanulj meg együl boldogulni/boldognak lenni. :) F

2018. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem logikus. Azok szoktak csajozni, akik nem néznek ki tökéletesen. Akik tökéletesen néznek ki, azokra maguktól is mennek a nők. Ha valaki tökéletesen néz ki, az SOHA nem fog csajozni.
2018. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#3 szóval jobban szeretnél olyan lányt akinek nincs saját akarata?
2018. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ez is igaz.

Viszont szeretném megérteni, hogy azok akik pozitívan állnak az egész csajozáshoz azok hogyan csinálják?

Hátha tudnék változni.

Nem sérti az egotokat, hogy azok után csorgatjátok a nyálatokat akik maguktól dobják le a ruháikat a tökéletes férfiaknak?

2018. okt. 10. 14:23
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak úgy megsúgom, hogy senki sem tökéletes! Még az sem aki annak tartja magát!
2018. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elég ha a nők annak tartják. Legalábbis 10-ből 8.
2018. okt. 10. 14:27
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
A primitív rongyrázós kategóriának, akik után csöpög a nyálad mindig, azoknak csak a szintén bunkó primitív kategória csávó kell. Miért olyan nehéz ezt megérteni?
2018. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!