Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekkel a tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a tulajdonságokkal hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, régebben elég könnyen ment az ismerkedés, sose volt egy éjszakás kaland, de volt pár hosszabb kapcsolatom amik nagyon jók voltak. 4 éve lett vége az utolsónak, fél évig ment a dolog temetése aztán csak beletörődtem és nem igazán kerestem a lányok társaságát, jobban nekiszántam magam annak ami érdekel és hasznosnak tartom (ez a programozás) és "elvoltam" így évekig.


Kb. pár hónapja volt pár próbálkozásom a dolog felé, kezdtem a legrosszabbal a Tinderrel, nagyon gyorsan lejött, hogy esélytelen, hogy onnan bárkivel bármit kezdjek. Aztán volt, hogy elmentem bulizni barátokkal, de hasonló érzés fogott el, hogy azok a lányok, hát nem olyanok akit keresek (pedig beszélgettem sokkal, ebből szűrtem le).


Tudom, hogy nem lehet ezt erőltetni, meg azt, hogy kicsit több az elvárásom, mint (gondolom) a legtöbb fiúnak, de fontos lenne az intelligencia (érzelmi és értelmi) és az őszinteség amit pl. a Tinderen meg az éjszakában hiába keresnék... viszont mivel kiestem ebből az egész ismerkedős szituációból, nem nagyon tudom merre kéne elindulni.


Egyébként semmi depi nincs bennem, nem azért vagyok egyedül, csak kicsit elfeledkeztem az emberi párkapcsolatról amit már jó lenne építenem, mert szeretnék lassan feleséget (simán feleségül venném a következő barátnőmet, ha úgy alakulna), családot, meg ilyenek..


Ötletek? (Tinder és a bulizás nem ér)


Köszi



2018. okt. 8. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
vegyél 2 carlsberget, és igyál
2018. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Valamilyen több alkalmas tanfolyam kéne neked, ahol kb heti szinten találkozol a csoport tagjaival, hogy meg tudd ismerni ott a lányt. (persze, ez lutri) de keress értelmes elfoglaltságot, amit tanulhatsz így, vagy gyakorolhatsz.. nagyon értelmesnek és jó pasinak tűnsz a leírásod alapján. Csak bátorításként írom ezt, ne add fel, valahol lesz majd valaki...
2018. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2:

Köszönöm, egyébként abszolút pozitívan állok a dologhoz és rendben vagyok magammal is (persze nem elszállva, csak reálisan ismerem magam). Gondoltam rá, hogy elkezdek valamilyen sportot ahol jó koncentráció vagy reflex kell, ez egy jó tipp volt, utána nézek!

2018. okt. 8. 23:57
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es:

Az se rossz, de ha jót akarsz, akkor igyál búza sört vagy Kronenburg-ot. :D

2018. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

25 éves vagyok, előző párkapcsolatom 4 évig tartott és hasonló cipőben járok:

Előző barátnőmmel a koliban ismerkedtem meg, egyetemet bár más szakon de együtt jártuk ki. Utána amikor összeköltöztünk teljesen kisajátított (például akkor is elkezdett hisztizni, ha pár haverral elmentünk pókerezni). Naivitásomban engedtem neki és ezt a kapcsolataim bánták. Most, hogy vége próbálok újra ismerkedni, de a Tinder meg a Badoo nevű szennyalkalmazások nem jönnek be, az éjszakába meg egyedül nem a legjobb elmenni (diszkóban nem tudok úgy kikapcsolódni se)

2018. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Könyvtár?

Menj el mondjuk túra klubba, társas játék estre. Vagy bármilyen klub vagy közösség jó. Ráadásul még akkor is jól töltöd az időd, ha nem lesz ott senki izgalmas.

Egyetemre jársz még? Ott is lehet ismerkedni.

Van egy csomó közösségi esemény, nézegesd. Mindenfelé kocka találkozók, ha kocka vagy (nov 11 Csillagkapu témájú lesz pl), de ha más érdekel, akkor más.

Ne csajozós szöveggel menj oda a nőkhöz, hanem beszélgess velük pár percet.

De pl engem, mint inteligens, komoly, fiatal nőt pont egyik fent felsorolt helyen sem tálalsz meg, de ilyen helyekre járnék, ha lenne időm és szándékom ismerkedni. Totális lutri.

2018. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!