Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 165 cm vagy alatti aszexua...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 165 cm vagy alatti aszexualis férfinak könnyebb az élete mint egy ugyanilyen magas egészséges férfinak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 07:04
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
54%
Jelzem, a magassàg nem minden. Magabiztos fellépéssel még egy 165centis faszinak is lehet jó nője. Ha jól gondolom, most fontolgatod, h aszex legyél-e a "sok" csalódàs utàn...Na ez nem így megy, nyugi.
2018. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%

Szia :)


Én ugyan nem vagyok férfi, de aszexuális és lehet, hogy egyesek úgy vélik hogy valamilyen oknál fogva ideális lenne aszexuálissá válni (ami amúgy nem lehetséges véleményem szerint), de én viszont legszívesebben olyan lennék néha mint a normális emberek. Még mindig nem birkóztam meg teljesen azzal a tudattal, hogy esetleg nem lesz családom, mert senki se tud majd így elfogadni engem. Ez persze azért van , mert én attól még érzek romantikus vonzalmat és vágyom egy párkapcsolatra, csak a szex maga nem hoz lázba. Tehát valakinek aki „romantikus aszexuális“ biztos semmilyen szempontból se könnyebb párt találni. Aki romantikus vonzalmat sem érez, az más, bár õk is általában vágynak egy társra, csak teljesen baráti szinten.


Ami a magasságot illeti, van sok lány akinek nem egyes számú kritéria, hogy egy fiú két méter magas legyen. Van nagyon sok nálad alacsonyabb lány is, de néhány nõt az se zavar, ha a férfi alacsonyabb. Szerintem a magasságnál fontosabb a személyiség. Tehát csak azt tudom mondani, hogy ne add fel a reményt és próbáld a legjobbat kihozni a helyzetedbõl.

2018. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Igen, mert nem vágyakozik olyasmi után, amit nem kaphat meg.
2018. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
"egészséges"?! tudtommal az aszexualitás nem betegség
2018. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Igazából azzal jár a legjobban, ha passzív meleg.
2018. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Mikor fejezitek már be a magasság miatti panaszkodást? Apám 165 centi alatt van, mégis talált feleséget. Az egyik barátnőm férje szintén alacsony, szerintem 1-2 centivel még alacsonyabb is, mint a barátnőm. Nekem is tetszett már olyan pasi, aki alacsonyabb volt nálam. Nem olyan gáz ez, mint ahogy itt beállítjátok.


(Amúgy mi az, hogy "egészséges"?? Hetero? Akkor mindenki, aki nem hetero, az beteg? Ez elég undorító hozzáállás.)

2018. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, fejezzétek már be ezt az állandó alacsonyságról szóló hisztit! Mondom mindezt úgy, hogy 170 mély pasi vagyok és korábban én is feltettem néhány kérdést, amire választ kaptam (problémától függően hasznos vagy kamu hitegetést) és többet már nem akarok rajta agyalni. Leírom neked az őszintét:

Jóval nagyobb hátrányban vagy, mint akár egy 175 magas pasi (kb itt kezdődik az a szint, ahol a csajok egy része már férfiszámba vesz), egy 185-190-es pasiról nem is beszélve.

Mit tehetsz, hogy legyen normális kapcsolatod?

* Első körben legyen egy stabil sikeres karriered. Piacképes mérnök/közgáz/programfejlesztő diploma és egy jó fizetés egy cégnél. Pénzzel sok mindent lehet kompenzálni és ez részben csak rinya/kifogás. Valójában tényleg van alapja, mert sok nő képes kompromisszumot kötni a jólét érdekében.

* Az előző mondatot folytatva: ...főleg ha jóképű vagy. Sok alacsony, de helyes pasi van, akinek sok pénze van így olyan drasztikus kompromisszumra nem is kényszerül a csaj, főleg ha ő maga is alacsony.

* És itt jön egy újabb fontos dolog. Ismerkedj alacsony lányokkal. Max 160, de inkább 155. A középmagas csajok már nem fognak meghatódni, lehetsz akármilyen sikeres és nagydumás, de egy alacsony csajnak - persze olyan aki képes félretenni a komplexusából adódó magaspasi fétisét ami annyira jellemző rájuk vagy divatmajmolását (minden áron magas pasi) - akkor számára alacsonyként is megfelelhetsz.

* És persze ott van a személyiség, önbizalom, humor, stílus, kommunikáció stb. Öltözködj elegánsan/ízlésesen, legyen jó a dumát és mindenekelőtt legyen merszed leszólítani a csajt, mert akkor a fentebb taglalt pontok teljesen értelműket vesztik.

* És egy utolsó dolog, ami miatt lehet sz***á leszek pontozva, de nem árt, ha a méreted ott odalent sem áll arányban az alacsonyságoddal. Mert ez a kettő együtt már tényleg hendikep lenne, de hangsúlyozom ez szigorúan csak a szexuális kapcsolatra értem.


Összességében elég komplex a helyzeted (ahogy az enyém is) és természetesen nehezebb a társkeresés mindkettőnknek, de nem lehetetlen.

2018. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb, mert egyrészt nem a szex a mozgatórugója, másrészt csomó bajból és szenvedésből kimarad, amit egy átlag párkapcsolat jelent manapság.
2018. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!