Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes megszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megszólítani egy olyan lányt, akit majdnem mindannap látok?

Figyelt kérdés

.... egymásra nézünk, majd ő elkapja a tekintetét? De semmi mosoly, nem igazán látom, hogy érdeklődne, inkább mintha azt figyelné, hogy mit bámulom? De lehet ezt már csak én magyarázom bele. Mindenesetre nagyon tetszik, de kb. fél éve hetente 2-3-szor elmegyünk egymás mellett az utcán, és egyértelműen tudja, hogy őt nézem, de semmi jelét nem látom az arcán, hogy "szólíts már meg".


Érdemes egy ilyen lányt megszólítani? Vagy esélytelen az egész?


2018. okt. 4. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Pont hogy őt igen. Őt érdemes! ;-)
2018. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen szólitsd meg
2018. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen, érdemes még akkor is, ha végül nem jön össze, mert legalább megtetted, amit meglehetett.


Egyébként nálam is hasonló helyzet alakult ki egy férfival, pedig nem vagyunk már tinik...

2018. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem érdemes. Egyet jól jegyezz meg: ha egy nőnek bejössz, az meg fog tenni mindent hogy megismerkedjen veled és felszedjen. Tudom furán hangzik, nekem is az volt elsőre, de ma már tényleg ilyen világ van. Most majd lesznek nők akik erre bekkommentelik hogy "ők még sose nyomultak pasira meg amugy is a férfi dolga meghódítani őket!" Bullshit! Ne hallgass a süketelésükre.
2018. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen,olyat nehéz megszólítani akit nem látsz
2018. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj csak, veszíteni valód igazán nincs, persze legyél intelligens, udvarias. Hajrá!
2018. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez,miért szexualitas??!
2018. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azóta nem szólítottad meg, hogy ki kellett emelni újra a kérdést?

Mire vársz? Tedd meg, ha újra látod! Hajrá! :)

2018. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, mire jutottatok?
2018. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már rég megkérdeztem volna, megvannak-e neki titokban a Kennedy akták.. miért nem tetted eddig?
2018. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!