Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok rajtam kívül, akik már betöltötték a 29-et és még soha nem volt barátnőjük?

Figyelt kérdés
Jelen állás szerint mikorra várható, hogy lesz nektek? Nekem jelen állás szerint SOHA.

2018. okt. 4. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2018. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Amputálták az egyik lában kamaszkoromban. Próbálkoztam nagyon sokáig ismerkedni, de annyira undorító visszautasításokat kaptam a nőktől, hogy mostanra eljutottam arra a szintre, hogy nem is próbálkozok. Úgy vagyok vele, hogy nem megyek házhoz a pofonért. Szerintem nem lesz párkapcsolatom soha.
2018. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak 23 vagyok de úgynézki nekem se lesz soha,már én se nagyon próbálkozom!
2018. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon kb 200.000 ilyen kérdést találsz.

Nem nem vicc.

12 egy tucat. Napi 50 "Még sosem volt bártatnőm." című kérdés van.


Komolyan valaki vezessen be egy sorszám rendszert.

2018. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tessek lejjebb adni az igenyeket.
2018. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Nem adom lejjebb. A szüleim lejjebb adták (sejtésem szerint), ráb***tak rendesen. Hát én biztos nem követem el ugyan azt a hibát.
2018. okt. 4. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Hova adjam már lejjebb ? A holtakig ?
2018. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen én nekem se volt még 27 évem alatt ! Volt egy autóbalesetem, és nem leszek soha újra egészséges ! Sántítok a bal lábamra, az arcomat is műteni kellett ! Soha nem fogok kellene egy lánynak sem !


Egy egészséges , teljesen átlagos férfinek csak akkor nincs csaja szerintem ha nem tud normálisan enni és nem sportol. Vagyis csak nem kéne disznó szintre hízniuk és lenne baratnojuk .

2018. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!