Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat zavarja, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat zavarja, ha egy nő 27-28 évesen a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés
Például társkeresőn való ismerkedéskor, ahol ez már az adatlapból kiderül. Kelendőbbek az egyedül élő nők?
2018. okt. 3. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem, a jó külsővel megáldott nők a kelendők. Minden más huszadrangú, hidd el.
2018. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Kimondottan nem zavar.

Arra azonban kíváncsi vagyok, hogy van-e hajlandósága elköltözni otthonról vagy hogy gondolja egyedül képes lenne-e megállni a lábán miután befejezi a tanulmányait, stb?

2018. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem zavarna, én is még a szüleimmel lakom.


24/f

2018. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Kétlem, hogy zavarna bárkit is. Maximum az zavarja őket, ha feléjük elvárás a saját vagy az albérlet (azaz nem hitelesek)

32/f

2018. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
#3: attól függetlenül lehet, hogy az otthon elő nőt zavarná, hogy te még otthon laksz. 😉
2018. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
*élő
2018. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez attól függ mi miatt lakik a szüleinél.


Mondjuk azért, mert 1-2 éven belül saját házat szeretne venni és eddig gyűjtögetett, vagy 5 éves rosszul sikerült párkapcsolat és együtt élés miatt egy kis időre hazaköltözött (ezekben az esetekben nem zavarja) , vagy pedig így képzeli a jövőjét is, esetleg nem akar dolgozni, vagy dolgozik, de mégsem tudja magát eltartani (ekkor zavarja).

2018. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
28 éves vagyok, a páromat nem zavarja. Igaz, mi nem társkeresőn ismerkedtünk, hanem mielőtt összejöttünk volna, már 2 éve ismertük egymást egy baráti társaságban.
2018. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem zavarna abban az esetben, ha nem gyerekként kezelik a szülei, ő pedig nem anyuci pici lánya, aki lusta, háziatlan és mindennel ki van szolgálva. Ha van külön szobája, kiveszi a részét a házimunkából, főzni is szeret, szorgalmas, akkor teljesen rendben van, illetve fontos, hogy ne akarjon otthon lakni, ha komolyodik a kapcsolatunk, hanem legyen benne hajlandóság az összeköltözésre. Ennyi a különbség a férfi és a női gondolkodás között. Fordított esetben, amint meghallaná egy nő, hogy az adott férfi még otthon élne ennyi idősen, kukázná. Belső értékek ide-oda.


Egy egyedül élő, 30F.

2018. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem zavar! Míg nincs pénzem saját házra és kapcsolat sincs egyáltalán kilátásban addig szerintem hülyeség is elköltözni! Mi értelme egyedül fizetni egy drága albérletet? Inkább lakom itthon tudok félretenni de ettől függetlenül adok haza és besegítek a munkákba is elég nagy ház,szerintem a mai világ anyagi helyzetében teljesen normális! 23/f
2018. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!