Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell undok módon elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell undok módon elutasítani a nőknek az olyan férfiakat akik nem vonzó számukra?

Figyelt kérdés
Csomó nő undok módon utasítja el a számukra nem vonzó férfiakat. Bocsi de nem vagyunk egy kategória. Jézusom mit akarsz tőlem. Na jó hagyjál stb ez még csak a Jobbik eset. Miért olyan nehéz kedvesen elutasítani valakit...?
2018. okt. 1. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezt en sem ertettem. En mindig odafigyeltem, hogy tisztessegesen utasitsak vissza. Nem tudom mire jo ez.

Max csak arra, hogy eszbe kapjon a hapsi, hogy nem nala magasabb kategoriaju noknel kene porbalkozni es akk lenne sikere is..

2018. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak rosszabbak, ők meg sem mondják egyenesen, hanem szórakoznak veled. Inkább akkor mondanák az arcomba, hogy mit akarnak, nem pedig eltűnnek szótlanul pár szex után meg ilyenek. Inkább örülj neki, hogy ugyan bunkón, de legalább kimondják kerekperec, amit gondolnak. Bár én soha nem utasítottam vissza senkit bunkó módon, ez az ő szegénységu bizonyítványuk.
2018. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer láttam ilyet, mikor a diszkóban a legszebb lányhoz odament egy 250 kilós, pattanásos, alacsony fiú. Azt a próbálkozást mi is hangosan kiröhögtük. Kb. mintha egy flamingóhoz menne oda a pulyka, nem hogy nem egy kategória, de külön faj.

😆😆😆

Nagyon sok pasinak nulla az önkritikája, aztán csodálkozik, hogy kiröhögik vagy besértődik a csaj.

2018. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Engem még soha nem utasítottak el undok módon, bár igaz, hogy én nem is vadidegen nőkhöz megyek oda. Többnyire ismerős / kolléga / barát ismerőse stb.


Az "odamegyek a diszkóban a csajhoz" játéknak szerves része az undok elutasítás. Lehet, hogy a lány nem ismerkedni ment a szórakozóhelyre. Lehet te voltál aznap a 10., aki megpróbálta befűzni. Ezer oka lehet. Ez a játék része, ne akadj fenn rajta túlzottan. Avagy ismerkedj máshogy és akkor nem leszel elutasítva undok módon. :)

2018. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert sértő számukra, ha valaki olyan tartja magukat a szintjükön, akiket ők nem, bántja az egojukat, hogy egy számukra lúzer férfi azt hiszi, hogy nekik jó lenne.
2018. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Az a baj, hogy az ismerkedés során annyi frusztrációt gyűjt magába egy átlagos férfi a sok elutasítás miatt (amiknek a nők a számát el sem tudják képzelni, mert ők válogatnak), hogy mire összejön a siker, addigra az a düh sokszor azon a nőn vezetődik le, aki végre nem volt olyan. A nők közvetve egymásnak is okoznak fájdalmat a sok durva elutasítással. Egyébként örök kedvencem az eltűnés nyom nélkül
2018. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból soha nem voltam bunkó, mindig kedvesen utasítottam el mindenkit, aki nem jött be, vagy ha épp foglalt voltam. Viszont van az a fajta pasi, aki ezt meg képtelen megérteni, és nyomul tovább. Ezt sajnos csak úgy sikerült kezelnem, hogy miután még kétszer elmondtam normálisan, hogy köszi, de bocs, most nem, már igen, valóban paraszt voltam. Akkor meg persze fel voltak háborodva, hogy most miért kell ilyen bunkón. Hát basszus, azért, mert az előző 3 normális elutasítást meg se hallottad.
2018. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Megtehetik, ők vannak monopolhelyzetben, sokan meg is teszik, natív rosszindulatból, vagy unalmukban. És egyébként is, vicces dolog jókorákat rúgni a földön fekvőbe, minálunk ez nemzeti sport...

Korcs egy világ. Egyre inkább bánom, hogy nem lett a majáknak igazuk 2012-ben.

2018. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!