Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak ilyen emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ilyen emberek? Nem durva ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Kaptam egy üzenetet facebook-on annak apropóján, hogy párkapcsolati állapotom egyedülálló. Egy számomra teljesne ismerertlen személy írta. Azzal jött, hogy az egyedülálló nők szégyelljék magukat és kérjenek tőle bocsánatot, mert nagyon elterjedt ez a jelenség, és ezáltal elveszik tőle a lehetőséget a pártalálásra és a gyermekekre. Azt sem tudom, ki ez, meg hogy képzeli, hogy idegeneknek ilyeneket ír? Kép sincs kint rólam, meg semmi ilyesmi. Mi ez a szr?
2018. okt. 2. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudtad, hogy azért létezel, hogy gyerekeket potyogtass és kielégítsd a szingli pasik vágyait? :D


Nyilván nem kell komolyan venni azt aki ezzel talál be. Kár energiát pazarolni rá.

2018. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Csak valami troll. Vagy szórakozó tinik. Lehet, hogy egy többgyerekes anyának meg azt írták, hogy miért kell potyogtatni és biztosan nem ismeri a védekezést, azért van ennyi gyereke...
2018. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugye, milyen durva? Há' mos' mondd meg... :D
2018. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg.
2018. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy beteg ember, szóra sem kell méltatni, hanem töröld..és tiltsd le.
2018. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bekattant. De igen, elég durva ha belegondolsz milyen lehet az elmeállapota.
2018. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem itt talált meg régebben egy idióta valami hasonló szöveggel. Azt mondta, hogy ha az egyedülálló nők maszturbálás helyett kielégületlen férfiakkal szexelnének, akkor nem lenne ennyi nemi erőszak, ergo a női maszturbálás miatt erőszakolnak nőket a férfiak. Bizarr..
2018. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Keresd a hibát... Ja, hogy hülye vagy és nem találod... A hiba a "facebook"-ban keresendő... Én február elején töröltem az accomat. Ha tudnátok, mennyivel jobb így... Akinek engedem, az Viberen megtalál. És nem irkálnak ökrök ökörségeket.
2018. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megreccsent mentálisan.
2018. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem troll volt és komolyan írta, még most is döbbenek.
2018. okt. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!