Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15 év drogfüggőség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év drogfüggőség után hogyan találhatnám meg a párom?

Figyelt kérdés

Nemrég végezetem el egy rehabot viszont előtte jó 15 évet végigdrogoztam.

Most 33 éves vagyok, és igazából semmit nem tudok felmutatni.

Se félretett pénzem, és jelenleg is a szüleimnél lakom, se kutyám se macskám, semmim sincs.

Most épp munkát keresek de csak valószínű ilyen 3 műszakos gyári munkát találok, mivel a szakmámban soha nem dolgoztam. Szóval egyedül amúgy is nehéz lesz ez a dolog, az már előre várható.


Igazából nem vagyok csúnya, és egy átlag ember meg sem tudná ránézésre mondani hogy milyen múltam volt, de én tudom, és ha akarnám sem tudnám hosszú távon eltitkolni...

Azt hiszem várnom kéne még egy kicsit a társkereséssel amíg rendezőik kicsit az anyagi hátterem, viszont úgy érzem jó lenne egy társ, mert így stabilabbak érezném magam, és jobban tudnék bízni a jövőben is.

Meg nem is hiszem hogy gyorsan összejönne, szóval azért talán már most is elkezdhetném keresni. De hol? Talán ezek a mai társkereső oldalak jók lehetnek így is?


A másik hogy pl gyereket sem nagyon szeretnék, mert félek valami baj lehetne a múltam miatt. (Habár ezt még teljesen nem döntöttem el.) Viszont szeretnék egy normális családban élni, szóval azon is gondolkodtam olyan nőt kellene keresnem akiknek már van gyereke, csak valamiért egyedül maradt. Így még talán lenne esélyem rendes életet élni egy családban. Viszont nem tudom ez lenne-e a jó ötlet, mert azért a gyereknevelésben viszont nincs tapasztalatom. Talán valahol abban is reménykedek hogy jobban el tudná fogadni a múltam egy olyas valaki, aki szintén nem tudja hogy lehetne az adott helyzetből továbblépni.

De az is lehet olyasvalakit kéne keresnem akinek hasonló a múltja, csak hát a Nő-ből kevés az ilyen.

Igazából még nem jöttem rá hogyan lehetne innen még normális életet építeni...



2018. szept. 21. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

A helyzeted kb most olyan, mint akárki másnak ennyi idősen és pártalan :) nézd, akik nem voltak drogosak, nekik is nehéz ennyi idősen társat találni.

Szoktak itt ilyeneket javasolni, hogy legyen hobbid, vagy sportolj és akkor ott majd találsz vkit. . Hát őszintén ez nálam nem jött be, én nő vagyok ugyan, de ilyen körökben maximum barátokat találsz. . Javaslom a tarskeresot, nekem többször bejött, bár állítólag a pasikat ott hülyére veszik.

Szóval inkább csak járj nyitott szemmel közben meg tedd a dolgod :)

Amúgy örülök neked! Itt az idő, hogy élni kezdj!

2018. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1 Rendben, köszönöm :)


Igazából azt nem tudom, hogy kéne ezt az egészet úgy előadni hogy ne legyen olyan gáz... Mert azért a múltam igencsak különbözik a szokványostól.

2018. szept. 21. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

ha nem jön vissza a múltad újra és újra, meg már nincs rád hatással, akkor nem számít.

Ha mindent magad mögött hagytál, épp olyan esélyekkel indulsz egy nő szívének meghódításában, mintha sosem próbáltál volna semmit.

Evvel a felfogással keress párt

2018. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Drogfuggoseg nélkül is nagyon nehéz párt találni. Úgyhogy tényleg ugyan annyi az esélyed mint másnak, még ha nem is a legszebb múlt, de szerintem mindenkinek van valami szennyese amire nem büszke.


Én inkább azt javasolnám, hogy tedd rendbe az életed előbb. Legyen munkád, hobbid(vagy bármi egyéb elfoglaltságod amire szívesen szánsz időt). A lényeg hogy magadban leld meg a stabilitást és ne mástól várd ezt. Nagy terhet rósz ezzel a tarsadra ha tőle vársz olyan dolgot aminek benned kell meglennie. Nem lenne egészséges kapcsolat.

2018. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak szép fokozatosan! Legyen állandó munkád, tanulj még valamit! Közben járj nyitott szemmel!!
2018. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5

Tanuljak még valamit?

Mit?

3 műszak mellett mikor kb épphogy egyedül meg tudok majd élni mit tudnék szerinted tanulni, és hol?

Amúgy nem vagyok annyira buta, de a memóriám azért egy kicsit odavan már. Nem hiszem hogy ez lenne a jó ötlet...

2018. szept. 22. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy 22 éves Nő vagyok.. 6 évet lehúztam egy drogfüggővel. Szerintem tudnál velem témázgatni. Ha gondolod írj privátban.
2018. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!