Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ismerkedéskor ti érzékelitek amikor a pasi csak a terveiről beszél vagy a már megvalósított dolgairól?

Figyelt kérdés

Egzisztenciára gondolok.

Pl olyanokat mond amiket hallani akartok, h milyen szuper kocsit fog venni, ha elvégzi a sulit milyen menő helyen fog lakni, hova megy kirándulni, milyen programokat akar a leendő bnőjével,vagy hova tervezi a külföldi kirándulást....közben meg mondjuk vmi olcsó kis albiban lakik, vagy az anyjánál, vagy nincs kocsija vagy vmi lepukkant kocsija van...

Bedöltök ezeknek, vagy nagyon is szem előtt tartjátok, h ami valós, amiket már megvalósított?

Azt nézitek mije van, mert azzal már lehet mit kezdeni, de az ígértek meg elszállnak?


Ismerkedésnél odafigyeltek arra h mondjuk legyen kocsija, vagy külön lakjon legalább albérlet, vagy azt is elvárjátok h saját lakása legyen?

Nézitek h közös programokra mennyit költ, mi az alsó limit ami alá nem adtok? Elvárjátok h kozmetikust fodráészt fizessen meg vegyen ruhákat?

Akkor is, h a ti mondjuk otthon laktok aszülőknél, nektek mondjuk nincs kocsitok, nem tudtok megengedni magatoknak luxus nyaralást vagy drága hobbit?


2018. szept. 20. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen amint rákezdett egy ilyen témára, már fordítottam is a beszélgetést.
2018. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te most azt akarod megtudni, hogy elég buták-e a nők, hogy összekeverjék a terveket a valós dolgokkal, vagy azt akarod burkoltan előadni, hogy mennyire anyagiasak a nők? Vagy esetleg az érdekel, hogy elég lesz-e pénzzel vakítanod, mert mást nem tudsz felmutatni?


Egyébként nem igazán érdekel a terveket illetően, hogy milyen kocsit akar meg hova akar utazgatni. Inkább olyan tervekről szeretnék hallani, hogy akar-e családot, többre vágyik-e annál, mint hogy mondjuk csak szalagmunkás legyen, tervez-e még valamit tanulni, stb.

2018. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na en vagyok az eleg buta no. Egyik exemnel csak lassan esett le hogy amiket udvatlasi szakaszban eloadott nekem azok nem.megvalositott dolgok, hanem tervek. Es persze legtobbol semmi sem lett.


Oelotte nem voltam anyagias, azota igenis erdekel az egzisztencia is.


De sose erdekelt kulonosebben. Ami szamit (nekem, mint felnott nonek), hogy legyen munkaja, amit legalisan vegez, abbol el tudja magat tartani ugy hogy nem otthon lakik, legyen egy kis tartaleka vagy tudjon takarekoskodni ha kell, legyenek elkepzelesei a csaladi eleterol es az azzal kapcsolatos tervekrol es azok legyenek realisak (pelda: ne mondja minimalberre bejelentett bolti eladokent, a szuleinel vagy alberletben otodmagaval lakva, hogy o ot gyereket szeretne es kertes hazat epiteni, nyarankent meg a horvat tengerpartta vinne az anyut, mert akkor korberohogom; ha azt mondja, hogy egyedul szeretne elmenni alberletbe mihamarabb es hosszu tavon lehet hitelbol venne egy kis lakast miutan olyan allast talal ahol rendes fizetesre bejelenti a munkaltatoja es majd akkor lehet elmenne a Matraba egy par napra, es persze szereti a gyerekeket, de csak akkor vallalna, ha ebben melto tarsat talal, akkor azt elhinnem es komolynak tekintenem.


Aki hazudik vagy nagyon vetit amilyeneket te is irtal, az ha rajovok nem palya...

2018. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!