Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin nálam?

Figyelt kérdés

Nagyon régen voltam intim kapcsolatban, és hiába randiztam, vagy csak vonzalmat éreztem, vagy csak jófej volt. Egyikből sem lett semmi, mert együtt kell a kettő nekem.

Most véletlenül találkoztam egy pasival, akivel jól érzem magam. A második tényleges randit szervezzük. Nagyon könnyen kaphatónak tartana, ha felhívnám magamhoz? Szeretném vele megpróbálni, hogy működne egy kapcsolat.


2018. szept. 16. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne tervezz semmit előre, mert nagy csalódások lehetnek. Élj spontán. Ne akarj kapcsolatot, ha kapcsolat lesz, akkor görcsölés nélkül pár napon belül ki fog derülni. Ha effektív felhívod magadhoz, az felhívás egy éjszakára. Ugyan akkor ha például bevásároltok, és segít felcipelni a cuccot, még semmi sem dől el, még bármikor visszaléphetsz. Érzed a különbséget?


Egy jól induló kapcsolatot, simán el lehet rontani, ha sürgeted az eseményeket. Hagyd, hogy menjen minden a maga útján. Nőként te sose kezdeményezz. Hagyd hogy a fazon bontakozzon ki neked:D

2018. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem is úgy gondoltam, hogy tálcán adom magam.


Elég fájdalmasan indult az ismeretségünk, tényleg szó szerint robbantunk be a másik életébe (elütött biciklivel több mint egy hónapja, azóta tartjuk a kapcsolatot)

2018. szept. 16. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
2 Akkor ha ilyen körülmények megelőzték megtehet, hogy felhívod, de nyomatékosítsd előtte, hogy nincs kedved sehová kimozdulni, csak beszélgetni, hogy még véletlenül se értse félre.Illetve ha rád mozdul, akkor el kell köszönni..
2018. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem attól is függ, hogy mióta ismered. Én a harmadik randira hívtam át magamhoz a jelenlegi páromat, de mi előtte rengeteget chateltünk, telefonáltunk és az első két találkozón nagyon sokat beszélgettünk élőben is. Ennyi idő alatt bőven volt lehetősége arra, hogy rájöjjön, nem az a típus vagyok, aki "fűvel-fával". Meg is kérdezte, mikor áthívtam magamhoz, hogy biztosan akarom-e? Természetesen mindketten tudtuk, hogy ha átjön, együttlét is lesz, hiszen ismerkedésünk alatt nagyon sokat beszélgettünk a szexről is és arról, kinek milyen szokásai és igényei vannak ilyen téren. Nagyon hasonló az értékrendünk, így mi egyáltalán nem csináltunk problémát belőle, hogy már harmadik randin lefeküdtünk egymással. Ennek már két éve és csodálatos szerelmet élünk meg.


Megvallom őszintén, ehhez az is kellett, hogy olyan emberre leljek, akinél érzem, nem fogom megbánni, hogy harmadik randin már az ágyamban vagyunk. Előtte soha nem csináltam ilyet. Szerencsére jó volt a megérzésem, nagyon egymásra találtunk és egyáltalán nem bántam meg, hogy hamar sor került az első együttlétre.


Hozzáteszem azt is, én annyira óvatos típus vagyok, hogy az első két randi után még azt sem engedtem meg, hogy hazahozzon, mert nem akartam, hogy megtudja, hol lakom. Ezt emlegeti is a mai napig :D


Szerintem ha legbelül azt érzed, hogy ezt szeretnéd, akkor vágj bele. Értelmes nőnek tűnsz, egy hasonlóan értelmes férfi pontosan tudni fogja, hogy nem az a kategória vagy, aki mindenkit az ágyába rángat.

2018. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

5 *Hozzáteszem azt is, én annyira óvatos típus vagyok, hogy az első két randi után még azt sem engedtem meg, hogy hazahozzon, mert nem akartam, hogy megtudja, hol lakom. Ezt emlegeti is a mai napig :D


Jó látni, hogy a történelem ismétli önmagát, mert ez az urammal volt és velem 1996-ban

2018. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Azokban az időkben sokkal megfontoltabbak voltak az emberek. De azért szerencsére manapság is akadnak még :-)

2018. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!