Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, asszonyok! Elég ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Elég ennyi egzisztencia a társkereséshez? 34F

Figyelt kérdés

Tisztelt Hölgyeim!


Talán a gyakorikerdesek.hu olvasásának ártalma, hogy azt olvasom, mennyi sok-sok egzisztencia kell a társkereséshez. Kb. minden tizenharmadik poszt erről szól, akkor is, ha beleszámoljuk az "Elmaradt a menzeszem", és hasonló témákat.


Eddigi párkapcsolataim nem anyagi alapon nyugodtak, sőt, utolsó hosszú kapcsolatomban a leányzó egyáltalán nem szerette, ha havi néhány ezer forintnál többet költök rá.

Amikor együtt éltünk, mindig ki akarta fizetni a mosópor felét is.


Az eddigi lányokkal simán csak szerencsém volt? Több anyagi dologgal kellene rendelkeznem, mint amim most van 34 évesen, ha újra bele szeretnék lendülni a társkeresésbe?

- Van egy biztos állásom, mérnökként, az átlag magyar nettó bér többszörösét keresem,

- Van megtakarításom, amit rendszeresen forgatok,

- Saját lakásom nincsen, de tudnék venni a megtakarításomból,

- Egyedül élek Budán, egy két szobás albérletben, dunai panorámával (ha megkérdeznéd, miért nem vettem lakást -> filléreket fizetek érte, ismerősnek, adózva),

- Autóm nincsen, halál feleslegesnek gondolom a BKV mellett, de ha szeretném, hogy legyen, holnap vehetnék egyet.


És a csattanó: Egyáltalán nem érzem a fenti soroktól, hogy több lennék, vagy boldogabb, mint bárki más, akár egy piaci zöldséges srác.

Fontosak ezek a dolgok? Randikon inkább szeretem magam egyszerűbb srácnak mutatni, mint ami vagyok. Nem megyek randizni vasalt ingben, szívesebben teszem inkább pólóban és rövidnadrágban, mert az vagyok Én.

Tojok rá, ha ez megtéveszt valakit, és akár postásnak néz.

Természetesen alacsony vagyok (172cm), és van rajtam 10 kiló felesleg. :) Az, hogy milyen személyiség vagyok, az úgyis lejön az írásomból.


2018. szept. 15. 15:15
1 2
 1/19 próbálokkedveslenni ***** válasza:
86%

A csattanóban tudod mi a jó? Hogy full nem tűnik igaznak. Amennyiben nem éreznéd magad ettől többnek, nem is írtad volna ki a dolgot.


Nem is kérdeznéd, hogy ennyi elég-e, ha már írásod alapján a magyar átlag jövedelem TÖBBSZÖRÖSÉT keresed. Ami azt jelenti, hogy a magyar átlagnál sokkal jobbak az egzisztenciális "adottságaid".


Szóval igenis egy olyan ny_mi vagy, aki a pénzével akar csajozni, csak próbál jófiúsnak tűnni, hogy ő már pedig nem olyan.


Ennyi a diagnózis.

2018. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
És attól miért ő a ciki, hogy a pénzével próbál ismerkedni? Sok hülye luvnyát megkúrhat így, hülye lenne nem élni vele.
2018. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
#2-es, ha valóban így lenne, és dúskálna az ilyen jellegű lehetőségekben, akkor szerinted mégis mit keres itt? Miért nem IRL keresgél?
2018. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok nem azonnal elkönyvelni kérdés alapján egy kérdezőt, ami nehézkes, de hátha sikerül...


Szóval mérnök vagy, tehát nem rosszak a kognitív képességeid, és tudtál adni magadról egy egész részletes, önismeret meglétét alátámasztó leírást, ami ismét bizonyíték arra hogy van eszed.


Érzékletesen leírtad hogy jelentősen felette vagy a magyar átlagnak kereset és felhasználható pénz terén. (más ezt simán csak felvágásnak,. hencegésnek írná, a dunai látkép részletezésénél már én is ezt éreztem).


Tehát mindezt összeadva, te pontosan tisztában vagy a helyzeteddel.

Akkor meg nem értem, hogy mi a kérdés.


Ha ennyi nem lenne elég, akkor szerinted nem halt volna még ki az emberiség?

De erre te is nyilván rájöttél. Hisz nyilván te is ismersz olyat aki szobakonyhás albiban tengődik egy életet, de van párja. (szélsőséges példa, a lényeg hogy ismersz nyilván olyat aki nálad szerényebb körülmények között él, de van/volt párkapcsolata).


Amúgy, ha már volt párkapcsolatod, akkor nem értem mi a baj. Egyszer összejött, abból tudtál tanulni.

Akkor ezt miért ne lehetne még egyszer megcsinálni?

2018. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Öreg vagy,törpe és kövér./L
2018. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Autó nélkül szóba sem állnak veled a nők. Elvárják, hogy minden közös programra furikázd őket. Ráadásul ilyen alacsonyan baromi gazdagnak kell lenned, hogy esélyed legyen.
2018. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem simán meleg vagy. A mosóporfelezős baránődnek te nem a pasija,hanem a barátnője voltál. Ha lottó ötösöd lenne sem jönnék veled össze.

Egy szakmunkás.

2018. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Sima csicskabánatnak tűnsz, akinek egyszer az életben szerencséje volt.
2018. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tehát van még hova fejlődnöm ;)
2018. szept. 15. 17:15
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

hát van hova fejlődnöd, ha nem veszel lakást, amikor már kétségbeejtően elkezdtek felfele menni az árak.

hoppon fogsz maradni, el fog melletted száguldani az ingatlanpiac.

Ha egy kis eszed van, most veszel egy lakást és kiadod jó pénzért, miközben fillérekért élsz a barátod lakásában.

Élhetetlen emberek vannak, komolyan mondom, de én is ilyen hülye voltam fiatalon, szóval nem mondhatok semmit.

2018. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!