Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz hogy 10 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy 10 évet letagadhatok a koromból?

Figyelt kérdés
Akárhová megyek még mindig azt hiszik tini vagyok. Nem egyszer előfordult már hogy tőlem jóval fiatalabb pasik akartak velem ismerkedni.
2018. szept. 13. 22:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok Kérdező, csak férfiban. Ennek inkább örülnöd kell, hogy sokáig kitart a fiatalságod! Te még akkor is jól fogsz kinézni, mikor a veled egykorúak csoffadt, fonnyadt almára hasonlítanak majd.


"Ne kergessed el az ifjúságot,

úgyis elszáll...siettetni kár..."


/Csáki László/

2018. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Gaz???😂😂 nem h irulnel neki!
2018. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Dicsekedni jöttél, vagy panaszkodni?

Mert kérdezni szerintem nem.

2018. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Aterzem a helyzeted! 36 vagyok, de huszon22-26 eves palik probalnak felszedni. 32 evesen, mikor a harmaddiplomam szereztem, es mondtam, h vizsgazom, es mellette tanulok, mindenki azt hitte, hogy az erettsegire tanulok. :D Aki nincs benne, nem tudja, hogy milyen nehez ez, mert a korban hozza illo pasik gyerekkent tekintenek ra, eretlen kis csitrinek nezik.
2018. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert gondolom figyelsz magadra, sportolsz, olyan a személyiséged, amiből erre következtetnek sokan.
2018. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36 évesen is még folyton kérték a személyimet. 37 vagyok, és még most sem szoktak magázni. Szerintem ezen ne parázz, ez egy nagyon szerencsés dolog, és sokkal több móka és kacagás vár még rád az életben, mint a normál mértékben korosodókra. Lásd a tőled jóval fiatalabb pasik esetét, ahogy írtad is. Munkavállalásról meg aztán nem is beszélve. Sőt. albérletkeresésnél is hatalmas előny a fiatalnak kinéző pofi. Meg mindenütt az egész életben :) Hátrányt nem is tudok mondani, hacsak nem akarsz vezető pozícióba kerülni, mert a fejed miatt sokáig senki sem fog komolyan venni a munkahelyeden. De én még ezt is leszrom :D az előnyök amiket élvezhetünk, hatalmas.
2018. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Lol..


Nekem ilyenkor mindig két ismerősöm jut eszembe. Az egyik férfi, frufruja van, 30as és tinilányokat szedne fel animeconokon, mert ott fotóz és jó 10 évvel fiatalabbnak néz ki. (Nagyon vékony, szerencsés bőrtípus)


Másik egy 30as nő, akiről azt hittem a tini gyermeke húga!


160 magas, rózsaszín holmikban jár gyereklánynak öltözve. Kapucnis cipzáras bő kardigán, sima farmer vagy térdig érő fodros szoknya, sportcipő, leggings, copf, nagy szemüveg. Vékony, szerencsés bőrtípus.


Mikor megkérdeztem a srácot játszóházban(sérült volt), hogy hol az anyukája(sírt a srác) a kislány a sarokból megszólalt szigorú női hangon és pipiskedve, hogy rám tudjon nézni, hogy mit is akarok, mert ő itt van.. teljesen lefagytam..



Saját tapasztalataimból kiindulva, szerintem jó, ha 5-7évvel fiatalabbbak néznek, de ha 10+al, akkor valamit elrontasz nagyon.

2018. szept. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy én rontok el valamit, hogy 10-el fiatalabbnak néznek?

Cseréljem le a fejemet? Vagy mire gondolsz, utolsó?

Felnőtt emberhez méltóan öltözködöm, úgy is viselkedek, mit rontok el akkor? Hm?


Igaza van, aki írta, hogy amíg nem vagy benne ebben ahelyzetben, addig messziről jó dolognak tűnik, hogy pl engem 31 évesen nagyon max 23-nak néznek.


A korombeli nők férfiként le sem szarnak (max akkor nyúlik meg az arcuk, amikor elkezdenek beszélgetni velem, de akkor is csak havernak vagyok való), tinilányokkal meg én nem tudok mit kezdeni. Hű, denagyonszuper fiatalnak kinézni!!!!

2018. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz, maximum ahogy írtad is, zavaró lehet egy idő után, hogy a fiatalabb korosztály is bepróbálkozik nálad. Egyébként szerintem nincs túl sok hátránya, nagy valószínűséggel nem az utcáról fog felszedni valaki, úgy hogy egyáltalán nem ismerted előtte. Sokan kifejezetten oda vannak a kicsit kislányosabbnak kinéző nőkért.

Fordított esetben sokkal rosszabb, amikor a férfi tűnik jóval fiatalabbnak. Nem sok nőnek jön be, ha a mellette lévő férfi "kisfiúnak" tűnik.

Engem is rendszerint fiatalabbnak néznek 7-8 évvel, pedig a testalkatom sem olyan gyerekes, csak az arcom miatt. Sőt volt olyan is, hogy egyenruhában (tűzoltó vagyok) megkérdezték, hogy hány éves kortól lehet valaki tűzoltó, és a válasz után megkérdezték, hogy akkor én hogy lehetek az. :D


Szóval ne csüggedj emiatt, még előnyös is lehet ez. :)

2018. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27 vagyok és férfi, 20-22 évesnek néznek. Kicsit piásabb csajok 19-nek. Nekem nem gáz.
2018. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!