Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb.10 évet letagadhatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.10 évet letagadhatok a koromból külsőre (tehát inkább tininek néznek), viszont inkább olyan párt szeretnék lassan, akivel lehet jövőt, családot tervezni. Hol, hogyan kéne keresgélnem?

Figyelt kérdés

A tizen-korahuszonéves srácokkal nem tudok kezdeni így semmit (legalábbis a 90%-uk inkább csak járogatna, nem családban gondolkodik még szerintem).

Smink, öltözködés nem sokat javít a helyzeten, a termetem meg az alkatom fiatalít rajtam sokat.


2018. jún. 29. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Társkereső kép nélkül, egy frappáns bemutatkozó szöveggel? Ott levelezhetsz korban hozzádillőkkel, és ha utólag képcserére kerül a sor, legfeljebb meglepődnek egy kicsit, de nem hiszem, hogy bárki visszautasítana, mert fiatalabbnak nézel ki. Ez inkább pozitívum szokott lenni.
2018. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy önkorlátozó hiedelem.


Te most eldöntötted az összes férfi helyett, hogy milyennek lássanak, mert pár ember fiatalabbnak nézett a korodnál.

2018. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem találkoztam még olyan nővel aki ne állította volna hogy fiatalabbnak nézik a valós koránál. Az egész csak arról szól hogy amikor megkérdezik hogy "hány évesnek nézek ki?", akkor illemből mindig kevesebbet mondunk.
2018. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez férfiként gázabb. Pedig 180 magas és izmos vagyok, csak nincs erős arcszőrzetem és normálisan öltözködöm. Szóval... élvezd :D Nincs olyan férfi,aki ne akarna egy vele egy érettségi szinten álló, tininek kinéző nővel járni.
2018. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy pár ember néhány évvel fiatalabbnak mond. Aki nem ismer, az 16-17 körül tippel, miközben már 26 vagyok.
2018. jún. 29. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ezzel a baj... Engem is sokszor egy tízessel fiatalabbnak tippelnek, de nem tiszta nekem, hogy ez miért/hogyan kellene hogy korlátozzon abban, hogy velem egykorú párom legyen....

Mi a probléma tulajdonképpen??

2018. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, sok nő szeretne fiatalabbnak kinézni. De egyébként meg a legtöbb férfi úgyis fiatabb nőt szeretne.
2018. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nőként ez nagy előny :) én is ilyen vagyok, csak férfibe
2018. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom a korommal. Az a kéményseprő dolga. Te se tedd!
2018. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nagyon örülj mármint hogy már családot akarsz és így gondolkozol. Én 21 éves fejjel gondolkodom így hogy lassan majd szeretnék családot,feleséget...stb viszont az én korosztályom illetve a fiatalabbak még nem erre vágynak.

Szerintem meg próbálkozz neten ismerkedni mert a normálisabb réteg nem a külsőd alapján fog ítélni vagyis csak magamból tudok kiindulni.

2018. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!