Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb.10 évet letagadhatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.10 évet letagadhatok a koromból külsőre (tehát inkább tininek néznek), viszont inkább olyan párt szeretnék lassan, akivel lehet jövőt, családot tervezni. Hol, hogyan kéne keresgélnem?

Figyelt kérdés

A tizen-korahuszonéves srácokkal nem tudok kezdeni így semmit (legalábbis a 90%-uk inkább csak járogatna, nem családban gondolkodik még szerintem).

Smink, öltözködés nem sokat javít a helyzeten, a termetem meg az alkatom fiatalít rajtam sokat.


2018. jún. 29. 12:34
1 2
 11/12 anonim válasza:

Attól, hogy fiatalabbbnak tűnsz, ugyanúgy lehet veled egy idős párod, vagy idősebb is. Sőt, szerintem a legtöbb férfi örülne is az ilyen nőnek, ez inkább előny, mint hátrány. Ugyanakkor gondolom én mire akarsz utalni pontosan a kérdéssel, a komolyabb szándékú férfiak, akik már család alapítási tervekkel keres párt és nem csak "járogatni", az nem is foglalkozik veled, mert tininek néz.

Erre csak azt tudom mondani, hogy olyan helyen próbálj keresgélni, ahol már az elején tisztázódik a korod, utána biztos nem lesz ellenvetésük, hogy jóval fiatalabbnak tűnsz a valódi korodnál.

Egyébként én is ilyen vagyok, 28 éves vagyok, és van aki még 18-nak sem néz. Nemrégiben is egy belépős helyen a pénztáros saját magától diákjegyet adott nekem. :) F

2018. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Férfiként vagyok ugyan ezzel a gonddal, 27 vagyok és rendszeresen néznek 20-nak mert fiatalos az arcom...

A korban közelebbi nőket nem érdekli komoly kapcsolatra egy náluk fiatalabb pasi, a fiatalabb lányokkal meg pár kivételtől eltekintve nem lehet hosszú távon tervezni.

Neked előny lehet a fiatalos külső, ezt mi pasik a nőknél előnynek szoktuk ítélni.

A társkereső nem rossz ötlet bár sokan nem szeretik. Érdemes megpróbálnod körülnézni a különböző hobbi klubokban vagy tánccsoportokban, sokat ott keresgélnek.

De kereshetsz akár itt is ha nem vagy elzárkózva előle (bár kitartás ide aztán kell ;) :D ).

2018. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!