Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor adjátok fel a keresést/v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor adjátok fel a keresést/várakozást?

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még olyannal, akiről hosszabb távon azt gondoltam, hogy a társam lehetne.

Ott tartok, hogy teljesen berendezkedem az egyedüli életre.

Aki eljutott ideáig:

hány évesen?

hány éve van meg ez a beállítottságotok?

F/N?



2018. szept. 10. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán megfogalmaztad már magadban valaha nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

Ismered saját magad?


Feladni a legkönnyebb és azt csak a gyávák és a lusták teszik. Anyukádék erre tanítottak téged, hogy ha akadályba ütközöl, akkor add fel? Futamodj meg, mint egy gyáva fé..reg? Büszkék lehetnek akkor rád és nekik is csak gratulálni tudok.


A hiba benned is van, hogy ha eddig nem sikerült egy hosszútávú kapcsolatot kialakítanod. Foglalkozz önismerettel!

2018. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Off: 1: Nem tartozom senkinek magyarázattal, se neked, se esetlegesen élő szülőknek, se másnak. Rossz lehet neked, ha ez a komment telik tőled, nem tudod, miről beszélek.
2018. szept. 10. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg baromira rossz lehet nekem, ha nem picsogok, és nem sajnáltatom magam, hanem küzdök, pozitívan látom a dolgokat, és soha nem adom fel. A céljaimat mindig elérem picsogás nélkül.

Engem erre tanítottak, hogy küzdjek, nézzek szembe a félelmeimmel, ha padlóra kerülök, akkor álljak fel és menjek addig, míg elérem a célomat.


https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58


Nekem olyan párom van, amilyet szerettem volna, de előtt megfogalmaztam nagyon pontosan, hogy kit szeretnék magamnak.

És SOHA NEM ADTAM FEL!

2018. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 peca1000 ***** válasza:

Én már feladtam a keresést.


Az asszony nagyon figyel, így nem lehet :)


41 ffi

2018. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29 vagyok utoljára 22 évesen voltam kapcsolatban. A nőt, mint felesleges rossznak mondanám. Mindig ott van, ha kell nekem, de ha nincs rá szükségem, az idegeimre megy. Ezt elkerülöm inkább.
2018. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor megismertem a párom. Mert megtaláltam.


De amúgy soha nem adtam fel. Olyan volt hogy vártam vagy más dolgok kerültek előtérbe. De bennem mindig ott volt a tudat a bizakodás, hogy valamikor biztos találok egy férfit aki tud értékelni, hosszú távon gondolkodik és szeretjük egymást.

Inkább vártam erre a férfira akkor is ha megszóltak de megérte. 26 évesen végül megtaláltam azt amit kerestem.

2018. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már rég feladtam, azóta sokkal nyugisabb és hasznosabb az életem. Ráadásul pénzem is sokkal több van.
2018. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Feladni a legkönnyebb és azt csak a gyávák és a lusták teszik."


Kisapám, ami nem megy, azt nem kell erőltetni

Van fogalmad róla, a nők utáni kujtorgás mennyi időt és pénzt emészt fel?

Láthatóan nincs, mert akkor nem írtál volna ekkora emeletes baromságokat


"Anyukádék erre tanítottak téged, hogy ha akadályba ütközöl, akkor add fel? Futamodj meg, mint egy gyáva fé..reg? Büszkék lehetnek akkor rád és nekik is csak gratulálni tudok."


Tudod kisapám, financiálisan jobban megéri olyasmivel foglalkozni ami vissza is hozza a befektetett energiát és pénzt

A csajozás mit hoz vissza? Az csak visz

Ez nem gyávaság, hanem racionalitás

Olyasmi amihez agy is kéne, neked meg nincs

A mínuszt kaptad helyből

2019. szept. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!