Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig lehet ki bírni ép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ki bírni ép ésszel hogy nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 11:05
1 2 3
 21/26 AliceGamer ***** válasza:
71%

Talán az olyan csajokat kell nézni akik nem az izmos "butavagyokdemacsó" típusú emberkékre mennek.


Ha az embernek erős jó kisugárzása van, akkor azt még az átlag emberek is megérzik.

Fejleszd magad, olvass sokat, nézz testbeszédes, kommunikációs videókat, ilyen könyveket, nagyon sokat segítenek.

Ne abból álljon a napod, hogy miért nem kellesz a nőknek.. az összesnél próbálkoztál? Hanem "basszus..biztos van oka, hogy nem kellek a csajoknak, oké, ezért én teszek". És már is van egy célod amitől : 1. jobb ember leszel

2. több magabiztosságod lesz

3. lesz egy vonzóbb kisugázásod

4. Okosabb leszel

5. Megtanulod ( ami hát igazából alapvető lenne) a kommunikáció használatát meg a testbeszédet is. Ezekkel könnyebben ki lehet szűrni kinek jössz be, kinek nem, és te is tudsz adni jeleket a másiknak.


Fel a fejjel, ügyi leszel, 10000% lesz valaki aki bejön az életebe :)

2018. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Talán az olyan csajokat kell nézni akik nem az izmos "butavagyokdemacsó" típusú emberkékre mennek.


ezt honnan szedted?


nem,nem próbálkoztam be a világ összes nőjénél,de rengetegnél,bár tudom erre jön a válasz hogy én vagyok a hibás mert nekem mindegy ki

2018. szept. 4. 12:59
 23/26 peca1000 ***** válasza:
99 éves korig, vagy ameddig izületes baja nem lesz a kezeidnek. :)
2018. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 AliceGamer ***** válasza:

Pont a leglényegtelenebb írásomat figyelted a többit meg figyelmen kívül hagytad, elolvastad amit írtam?


Nem, nem ezt válaszoltam volna, ezt benézted. Nagyon sok olyan lány van akik hasonlóak mint te, de ezekre fel nem figyelsz, hisz láthatatlanok.

Egyáltalán milyen csajt akarsz magadnak?

Azok a lányok akik picit erősebb személyiségek ( tehát nem tesze-toszák) azoknak hasonló személyiségű pasi kell, akik meg félénkebbek hidd el ők nem a macsót akarják, olyanoknak a te fajtád kell.

De ahogy mondtam, előbb magadat fejleszd és utána csajozz!

2018. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy bírni kell ? A helyedben már nekimentem volna az utcán pár macsónak az utcán akire irigy vagy (kalapáccsal). Aztán a börtönben már lehet nem is foglalkoztatna téged hogy a kis kukid sose járt puniban .


Nyugi a bőriben lehetsz csúnya nyugodtan ott nem lesznek nők akiknek nem felelsz meg ! Ott te leszel a nő!

2018. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én sose kellettem a nőknek,Kérdező, és lám, megvagyok, élem a világom.

Figyelj,a nők nem a boldogság kizárólagos forrásai! Sokkal több baj van velük, mint amennyi hasznot hoznak. Te jársz jobban, ha nem kellesz egyiknek se. A felhőtlen, örök szerelem, romantikus kapcsolat csak a mesékben létezik, Kérdező. Már Zorán is megmondta, a szerelemnek múlnia kell. Utána pedig jön a megszokás, a veszekedések, megcsalások, aztán a válás. Kell ez neked?

SZVSZ fényévekkel hasznosabb és jobb az életed, ha egyedül vagy.

2018. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!