Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig lehet ki bírni ép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ki bírni ép ésszel hogy nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 11:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
azért nem tartanak férfiasnak mert nem vagyok izmos se magas és kinézek arcra 15 nek
2018. szept. 4. 11:15
 12/26 A kérdező kommentje:
voltam 55 kg akkor se kellettem a nőknek voltam 70 akkor se
2018. szept. 4. 11:16
 13/26 anonim ***** válasza:
25%
Menj remetének.
2018. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
szikikon szexbaba, csak ne 100cm-t vegyél, mert az már pedo kategória!
2018. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
*szilikon
2018. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
élő nőnek akkor úgy látszik nem kellek,csak a tolvaj alattomos fér.gek
2018. szept. 4. 11:30
 17/26 anonim ***** válasza:

nyugi nem vagy egyedül, de attól még a felesleges feszkót valamin le kell vezetni. Én beruházok majd egyszer rá. Ha elmegyek felesleges pénzkidobásnak fogom tartani, de ha szükség lesz rá, akkor örülni fogok neki, mert kelleni fog.

Elég borsos ára van. Minél magasabb, kidolgozottabb annál drágább, de csak egyszer kell megvenni.

[link]

2018. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

Oké, nem mész prostihoz, mert elveiddel ellentétes, de hogy azért nem, mert nincs rá pénzed?

Nincs 15 ezred havonta, hogy dugj egy jót?

Szigorúan pénzügyileg megközelítve: akkor mégis hogyan akarsz párkapcsolatot?

Egy párkapcsolat többe kerül, mint havi 15 ezer, azt tudtad?

És nem arról beszélek, hogy te fizeted a nő helyett a költségeket, hanem arról, ha csak saját részedet fizeted.

Egy-egy kávé, fagyi, mozi, koncert, vacsora (még ha otthon főztök, akkor is) havi szinten nem jön ki 15 ezer Ft-ból.

2018. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy ezzel egyedül, sok ember, én is nem születtünk kedvező adottságokkal, ezt el kell fogadni. Erre vannak a prostik, hogy kielégülj velük.
2018. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
hit the gym bro
2018. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!