Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy szinte minden 165 alatti csajnak min. +175 magas pasija van?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 09:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#12 ez baromság, a magas lányok is bejönnek a férfiaknak.
2018. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"a magas lányok is bejönnek a férfiaknak"

Nyilván van, akinek igen, szerencsére ezért nem vagyok egyedül a 173 centimmel... :)) Csak megfordítottam a kérdést, ami itt van.

Ismerek egy párt, ahol kb. 170 centi magas a srác és 160 a lány. Szóval nem igaz, hogy minden esetben 175 centinél magasabbakra buknak az alacsony lányok.

2018. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

#22 mindenki ismer vagy lát kb minden nap ilyen párokat, olyat is, hogy a baratnő/feleség a magasabb.


#11-nek teljesen igaza van, hogy általaban annak lesz kapcsolata, aki tesz érte, kezdetnek mondjuk oda mer menni. :D

2018. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem gondolod, hogy fordítva ülsz a lovon? Nem a 165 alatti csajoknak min. +175 magas pasija, hanem a 175 magas pasiknak van 160cm alatti csaja. Mert neki azok tetszenek. Az én családom férfitagjai kivétel nélkül a pöttöm csajokra buktak. A kétméteres apai nagyapám a mindössze 142 centis nagyanyámat vezette oltár elé, apám is alacsony párt választott magának, az én két feleségem, és közel 50 felejthető partnerem is mind kisnövésű volt, és a fiam is alacsony csajt választott. Puszta genetika, nem tehetünk róla.
2018. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A pasim 182.5cm én 158cm


Én nem a magassága miatt vagyok vele hanem azért mert Nekem csak Õ Kell. Azt akarom,hogy egy srác mikor átölel éreztesse velem menedékre leltem. Igaz lehetne a barátom magasabb fél cm-rel de ez van. Viszont én nem hangoztatom neki mert túl jó hozzám ahhoz hogy ezért megszóljam.

Számomra õ az álompasi a legszeretetreméltòbb barát és társ egyben!

2018. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!