Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy az ilyen pasi csak flörtöl, vagy meg is csalja az asszonyt?

Figyelt kérdés

Van egy 40 körüli ember, akinek családja van. Egy barátnőm panaszkodott rá nekem, hogy flörtölt vele a csávó. nem izgatott engem a téma, mire egyszer velem is kettesben maradt a férfi, és nálam is bedobta a témát, hozzám nyúlt. Nyilván leállítottam, de engem most az érdekel, hogy szegény asszonyt meg is szokta csalni, vagy ez csak ilyen ego fényezés. Mert ha tudnám, hogy csal, szólnék a nőnek, sajnálom őt, két gyerekük van. Honnan lehet tudni, hogy egy pasi meg is csalja a társát?


Amúgy pl. (bár ki tudja mit számít ez) közösségi oldalon nem is létezik a hölgy, se egy közös kép, semmi, pedig a gyerekeket megmutatja. Számomra már ez is gyanús. Valóban idegesít, hót normális a nője, kedves, csinos...



2018. aug. 29. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Ebben az esetben elhatárolódnék attól,hogy akár a pasinak, akár a feleségnek szóljak.

A pasinak azért nem szólnék mert ki tudja mit akart, lehet,hogy csak flörtölt, bár szerintem ha teret adtál volna neki vélhetőleg többet akart volna. Ha szólsz Neki, vagy a feleségének, aki bizonyára nem hagyja szónélkül még lehet,hogy fordítva sül el és rád fogja a pasi,hogy Te akartál tőle valamit, és hiába mutogatnál másokra, a feleség a férjnek hinne.

2018. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, pont ezért is gondolkodtam rajta, de nem szólok a nőnek, valószínű nem nekem hinne.
2018. aug. 29. 19:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Én meg a helyedben szólnék.
2018. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!