Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy az ilyen pasi csak flörtöl, vagy meg is csalja az asszonyt?

Figyelt kérdés

Van egy 40 körüli ember, akinek családja van. Egy barátnőm panaszkodott rá nekem, hogy flörtölt vele a csávó. nem izgatott engem a téma, mire egyszer velem is kettesben maradt a férfi, és nálam is bedobta a témát, hozzám nyúlt. Nyilván leállítottam, de engem most az érdekel, hogy szegény asszonyt meg is szokta csalni, vagy ez csak ilyen ego fényezés. Mert ha tudnám, hogy csal, szólnék a nőnek, sajnálom őt, két gyerekük van. Honnan lehet tudni, hogy egy pasi meg is csalja a társát?


Amúgy pl. (bár ki tudja mit számít ez) közösségi oldalon nem is létezik a hölgy, se egy közös kép, semmi, pedig a gyerekeket megmutatja. Számomra már ez is gyanús. Valóban idegesít, hót normális a nője, kedves, csinos...



2018. aug. 29. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg is csalja..mert ez is megcsalás
2018. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Neked nem tök mindegy, hogy más hogyan éli az életét?! Szerintem a saját dolgoddal kellene foglalkoznod, nem az asszonyt félteni. Van rá egy sanda gyanúm, hogy szívesen jelentkeznél a megüresedett helyére, azért akarsz kavarni náluk.
2018. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi közöd van neked az ö életükhöz? A tied ilyen unalmas? Mi jogon szòl ál bele? Vissza utasitottad nem? Akkor neked nem mindegy mit csinal és kivel?
2018. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem mindegy. Évekig éltem átverésben, mert nekem nem szóltak akkor. Nekem nem mindegy. Ha tehetem, segítek másnak, hogy ne járjon úgy, mint én.

És nem érdekel a véleményetek. De lehet inkább a csávót veszem elő, hátha megjön a jobbik esze.

2018. aug. 29. 15:30
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy vicc vagy... lehet fére èrteted a közeledését... Inkább foglalkoz a saját kis elcseszett èletedel... akkor elöbb észreveszed ha àtvágnak 🤣🤣
2018. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem volt mit félreérteni, nyilvánvaló volt. Viszont azt kérdezném, hogy ti ilyen helyzetben egy kisközösség részeként semmit nem tesztek, nem foglalkoztok az üggyel és kész? (nyilván nem én és a barátnőm vagyunk az egyetlen megkörnyékezettek, ha már ketten vagyunk..)

Az a normális, hogy hagyjuk az ilyet, hadd csinálja, amit csak akar?

Ezek szerint nekem van ilyen elcseszett gondolkodásmódom, hogy zavar a környezetem rohadása.

2018. aug. 29. 15:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán megtetszet neked és azèrt szòlnàl az asszonynak hogy rátehesd a mancsodat 😉
2018. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A helyedben nem avatkoznék bele direktben, maximum egy kompromitáló helyzetet teremtenék, ahol magát buktathatná le a neje előtt.
2018. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szólnék egy olyat a feleségnek,hogy jó lenne ha leállítaná a faszit,mert már többeknek elege van a nyomulásából. Aztán majd ö eldönti,mit kezd az infóval.
2018. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem látunk bele az életükbe, sosem tudni mi van a színfalak mögött...


De én max. a faszival beszélnék a helyedben, hogy miért viselkedik így mikor ott a felesége, és talán jobb lenne hanyagolni itt ezt a viselkedést, mert családias munkahelyen ráadásul ostoba dolog is szeretőt keresni...


Amúgy nyilván meg is csalná, ha ennyire rámozdul a nőkre.

2018. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!