Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek a macsós mexikói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek a macsós mexikói fickók jönnek be, vagy az árja faj?

Figyelt kérdés

Gerardo_gabriel -t értem mexikói fickónak az árját pedig mindenki tudja: magas, szőke, kék szem.

Melyik vonz titeket jobban. Köszi!



2018. aug. 28. 13:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A dél-koreaiak, a szuahélik és a dayak fejvadászok.
2018. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Az árják, azaz a szó eredeti jelentése szerint az irániak.
2018. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
96%
A zsidó férfiak közt tényleg nagyon sok a jóképű. Nemrég voltam Izraelben, és csak úgy kapkodtam a fejem :-)
2018. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
96%

Húúúú, Izraelben tényleg rengeteg jó pasi van. Ez a Gerardo Gabriel nem jön be, de egy Antonio Banderas már bejönne :-)

A szőkékkel sincs baj, csak nem az eseteim. De a volt férjem véletlenül kék szemű, bebarnult szőke és észak-európai pasi volt. Nagy szerelem volt attól hogy nem úgy nézett ki, mint az ideálom....ugyanis egy kapcsolatban nem az számít.

2018. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Magas, szőke, kék szemekkel.

Imádom ezt a típust.

2018. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

#11

es meg igy is jobban bejonnek a mexikoiak, mint a magyar ferfiak ;)


de az arabok a legjobbak, mint mondtam. tokeletes szakall, tokeletes frizura, elegans oltozet, napbarnitotta bor es altalaban eleg izmos test. ma is lattam egy annyira jokeput, mintha egy filmbol maszott volna elo. es az illata is nagyon jo volt. ezt eszrevettem, hogy az arab ferfiak mindig hordanak egy kellemest parfumot.

egyszeruen sokkal tobbet adnak magukra, mint az atlag ferfi, es ez nagyon vonzo.

2018. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
A kis szürke idegenek.Mert egzotikusak.
2018. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán jönnek be a mediterrán férfiak. Inkább a fehérebb bőrűek, a hajszín mindegy (kivéve vörös). Ez a linkelt izomcsoda sem mozgat meg igazán.

Viszont sokkal többet számít a személyisége, a világnézete, a humora és a kommunikációja.

2018. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
"a linkelt izomcsoda" - mármint nem lett linkelve, de erre a Gabrielre céloztam...
2018. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
hmm, nem értem ezt...
2018. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!