Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mexikói ebéd után esti randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mexikói ebéd után esti randi?

Figyelt kérdés
Dupla adag chillisbab és nachos salsázik a pocimban, és most jött az üzenet, hogy mégiscsak ráér este. Nem akarom most én lemondani, de a fél estét se tölthetem a mellékhelyiségben, miközben itt van... Két hét halasztás után jönne össze, a mát se mondta biztosra, ezért történhetett ez meg. Mit tegyek?
2016. nov. 15. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
jó nagy beled lehet.menj nyugodtan az ilyeneknél nem számít ppp
2016. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dipankrin!
2016. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Talan tanuld meg felnott ember modjara visszatartani a fosast...
2016. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát..ha ilyen ingatag a találkozások lehetősége, akkor kezdj diétázni.
2016. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Szexelni nem kellene így. Hacsak nincs fing/szar fétise a nődnek.
2016. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Én vagyok az egyetlen, akinek semmiféle emésztési problémája nincs ilyen jellegű ételektől? Persze, más állagú lesz a következő napi adag, de attól még semmi olyasmi nem történik velem, amitől félni kellene, pl nem fogok egész éjszaka a wc-n ülve hasmenéstől szenvedni- ha ez lenne, akkor egészen biztosan soha nem ennék ilyesmit.


Egyébként meg vegyél be egy hashajtót, mielőtt jön, vagy próbáld meg visszafogni magad. Esetleg tedd át máskorra. Sőt, mondok jobbat- ha két hét alatt nem tudta megoldani a találkát, akkor valószínűleg annyira ő sem akarja ezt az egészet.

2016. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Engem se hajt meg, szerencsére, egyedüli rossz mellékhatás talán egy kis Terrence és Philip show mikor lefekszem aludni (sajnos hason fekve alszom).

2016. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
és ha a hashajtótól nem jön neki addig, hanem pont akkor?
2016. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagy átlagban én se szenvedek tőle fél éjszaka az árnyékszéken, inkább 1 max 2 hígabb, kifelé is csípős adagról van szó, sokkal inkább a szelek szoktak bántani, már érzem, hogy elkezdtem puffadni, ami már magában kínos, mert 73 kiló vagyok, de így szinte olyan, mintha sörhasam lenne... És eregetni sem a legromantikusabb. Szerintem megpróbálom a Dipankrint, remélem ér valamit.
2016. nov. 15. 14:18
 10/13 anonim ***** válasza:
"Árnyékszéken"? Te hol élsz, valami tanyán?
2016. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!