Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön vannak valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön vannak valóban párt kereső férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem szoktam társkeresőn ismerkedni,de az utóbbi időben kíváncsiságból regisztráltam. Sajnos azt tapasztaltam,h a férfiak 90%-a csak alkalmi-,vagy sexpartnert keresnek maguknak. Egy jó ideje én is egyedül vagyok. Gondoltam megpróbálkozom ismerkedni,de pár mondat után,nagyon gyorsan le lehet vonni a következtetést,hogy mégis miért írnak rám.

Van esetleg olyan oldal,ahol párválasztás céljából regisztrálnak az emberek?



2018. aug. 28. 10:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.


Sajnos, ők azok, akik nem ismerik a legjobb nőt befűző dumákat, nem végtelenül magabiztosak, izgulnak is néha...


Így aztán szóba sem jöhetnek, mert a nők addig már ritkán jutnak el gondolkodásban, hogy vajon a gyakorlottan csajozók hol szedték össze azt a rengeteg tapasztalatot.



Pl az elmúlt 12 évet két sok éves kapcsolatban töltöttem. Ez alatt sokat fejlődtem abban, hogy hogyan kell együtt élni, figyelni a másikra, napi problémákat, párkapcsolati gondokat megoldani.


A folyamatos csaj felszedésben viszont valami érthetetlen okból nem gyűjtöttem túl sok tapasztalatot, így most, hogy megint párt keresek csak hallgathatom, hogy sehol egy normális férfi, a múltkori don juanrol is kiderült, hogy csak dugni akart, pedig már az első randin hogy elcsavarta a fejét a nőnek.

2018. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én pl. kifejezetten hosszú távú, tartós kapcsolat reményében regisztráltam néhány oldalra és 10-nél több lánynak/nőnek nem írtam, de eddig nincs szerencsém...


28F Szabolcs megye

2018. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Annyi lánytól/nőtől hallom ezt hogy az valami félelmetes. Elkezdtem beleásni magam a témába hogy miért van ez és az emberek véleményei 2 oldalra oszlottak

Nők: minden férfi dugni akar semmi mást nincs egy rendes pasi

Férfiak: vannak csak kevesen


Ezután a saját szubjektív szűrőmön is átnyomtam a jelenséget és egy érdekes dologra lettem figyelmes. Sok nőt akik ezekkel a panaszokkal jöttek megkértem hogy mutassa meg a netes társkeresőn lévő profiljukat. Egytől egyig azt láttam hogy a személyiség legapróbb morzsáját sem hajlandóak kimutatni. Sablon képek (egy egy mosoly néha de legtöbbször pucsítva pózolás) és olyan szövegek amiből csak arra lehet következtetni hogy ő egy ember. Attól hogy valaki leírja hogy hogyan néz ki (ami a képen is látszik) vagy hogy milyen zenét hallgat az senkit nem fog bevonzani egy kapcsolatba. Abból max kúrópajti lesz nem több mert semmit se látni az adott illetőből. Arra asszociálnak sokan hogy személyisége sincs azért nem tud mit mondani magáról.

Ismerek pár lányt akik jóbarátaim és velük is ez a helyzet. Megmondtam nelik hogy: "Ha csak ennyit látnék belőled én se tudnék mással jönni". Aki rendes kappsolatot akar az tegyen érte. A semmiért nem jár a jackpot. (persze kivétel erősíti a vakbelet)

2018. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!