Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön vannak valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön vannak valóban párt kereső férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem szoktam társkeresőn ismerkedni,de az utóbbi időben kíváncsiságból regisztráltam. Sajnos azt tapasztaltam,h a férfiak 90%-a csak alkalmi-,vagy sexpartnert keresnek maguknak. Egy jó ideje én is egyedül vagyok. Gondoltam megpróbálkozom ismerkedni,de pár mondat után,nagyon gyorsan le lehet vonni a következtetést,hogy mégis miért írnak rám.

Van esetleg olyan oldal,ahol párválasztás céljából regisztrálnak az emberek?



2018. aug. 28. 10:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Eleve 2-3X-er több férfi van regisztrálva, másrészről sok a hozzád hasonló egoharcos hölgy az oldalon, aki csak felnéz, hogy milyen a kapás...
2018. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Egóharcos?

Hmmm,én nem mondanám.

Nyilván ismeretlenül,nem vonunk le következtetést a másikról,illetve nem általánosítunk. Csúnya dolog.

2018. aug. 28. 12:17
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Éln egy aranyos lányt keresek komoly kapcsolatra. A megfigyeléseim szerint a nők többsége akkora hatalmas bunkó, hogy válaszolni sem képes. Még annyit sem, higy bocsi de nem téged kereslek.
2018. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
Hosszú éveken át társat kerestem a társkeresőkön, és lett is jó néhány barátnőm. Mára már elegem lett a csajokból, nincs semmi kedvem az elvárásaik szerint élni, és most már csak szexet keresek a társkeresőkön. Persze úgy teszek, mintha társat keresnék, és így összejön időről-időre néhány ingyen numera, és nem kell csak fizetős csajokhoz járnom.
2018. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
A helyzet az, hogy tele van az ilyen oldalak normális kapcsolatra, párt kereső férfiakkal, csak azok nem túlzottan népszerűek a drága hölgyek körében, azok sokkal inkább az egyéjszakás kalandban érdekelt szépfiúknál próbálkoznak kapcsolatot teremteni, nem sok sikerrel általában. De ez így van a valós életben is.
2018. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

#10-esnél, és #13-asnál a pont.

Valóban vannak valóban párt kereső férfiak is, csak az ő (mi) leveleik valahogy eltűnnek, de legalábbis válasz nélkül maradnak...

2018. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Vannak, csak mivel nem jóképűek és nem pénzesek, le vannak ejtve.

Egy idő után nyilván megunják, hogy heti többszáz levélre szökőévente egyszer kapnak választ.

2018. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Épp olyan férfiakat szemeltem ki magamnak,akiket épp kerülnöm kellene😂"


És ez a férfiak hibája?

Ill. akkor az a megoldás, hogy nem is próbálkozol?

2018. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Most épp azon vagyok. Próbálkozom...
2018. aug. 28. 17:42
 20/23 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak. Ismerőseim közt sok olyan pàr van akik így ismerkedtek meg. Régebbi és friss kapcsolatok is vannak köztük. Mi 8,5 éve így jöttünk össze a férjemmel. Netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. Fél évet voltam ott, ő 2 hete, amikor először üzenetet vàltottunk. Elég sokat kellett szelektàlni a dugópajtit kereső, gyerekes vagy nős- gyerekes pasik tengerében. Akadtak normàlis egyedülàllók is, csak kevesen. Meg voltak olyanok is akik 34-40 évesen is próbàlkoztak nàlam mikor én akkor 24 voltam. Ilyenekből nem kértem, szàmomra túl öregek voltak. Összességében én szerettem így ismerkedni. Kényelmes volt, és be is jött. Megérte:)
2018. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!