Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vesznek engem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesznek engem ennyire hülyére a nők?

Figyelt kérdés

Az összes nő azt mondja nekem, hogy helyes vagyok, aranyos és jóképű. Hogy jobb pasi vagyok mint az ismeretségi/baráti körben X vagy Y és hiába képzeli magát X vagy Y jónak én akkor is jobb vagyok nála.


Aztán vagy nem jönnek össze velem vagy pont azzal a sráccal kezdenek ki és jönnek össze akinél én szerinte jobb vagyok.


Micsoda mocskos hátbaszúrás ez?!?


De persze a szemembe továbbra is ugyanezt mondják mégha tudok arról, hogy összejöttek, akkor is.


Én mindent jól csinálok, maradjak ilyen, ne változzak meg, nem benndm van a hiba, majd jön valaki blablabla - mondják ezt nekem a nők.

De az összes ,,valaki" egy másikkal lép le mégis.


Nem először történt ez.


Ez egy tanulási folyamat része, azt már levágtam de ezen hogy tudok felülkerekedni? Mert egyszerűen nem igaz, hogy mindent jól csinálok és hogy semmi baj velem. Ez egy szennyes hazugság.


Nem fogadok el olyan választ amiket eddig vágtak a fejemhez, hogy ,,majd jön valaki nyugodj meg" meghogy ,,maradj ilyen" és hogy ,,ne változz meg"!


Köszi


21f



2018. aug. 27. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ezek hülye p*csák! Szerintem az lehet az oka, hogy nem jössz be nekik, de nem mondják meg őszintén, hanem hitegetnek, és szépítik a dolgot,játszanak veled. Még nőként is undorodom az ilyen kétszínű liba "nő" társaimtól. Egy normális nőnek ha nem tetszik egy fiú, akkor megmondja, hogy ne haragudj, de nem vagy az esetem. PONT és nem hitegeti. Azzal, hogy azt mondja neked, hogy jobb vagy mint a másik, stb reményt ad neked, aztán pofára ejt. Az ilyenekkel ne törődj, hülye libák...
2018. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha ezek közül a nők közül valaki tetszik neked, miért nem építesz fel vele szerelmi kapcsolatot?

Az összejövés nem magától van, hanem csinálni kell!

Mit szoktál csinálni?

2018. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
És mi honnan a rossebből tudjuk, hogy mit cseszel el?
2018. aug. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit haver!
2018. aug. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

a külső egy dolog, de a nők egyből kiszagolják, hogy te vagy a nice guy, és egy nőnek nem a rendes srácra szüksége, mert azokkal pont úgy bánnak, mint veled

hanem a kalandra, izgalomra, kiszámíthatatlanságra(jó értelemben)

belőled már 20 méterről bűzlik a nők felé irányuló csalódottságod, és hogy eleged van belőlük

2018. aug. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy túl nyomulós, vagy túl "rendes" vagy. Hiába mondják, hogy kedves férfit keresnek, a legtöbbnek nem jön be, ha túlságosan próbálsz kedveskedni, és ilyenkor inkább barátként néznek rád, mint férfiként.
2018. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor azért megkérdezném a srácokat mégis milyen válasz lenne jó?


Ha egy nő őszinte és még ha csak finoman is de megmondja, h "bocs nem vagy az esetem" akkor el van hordva mindenféle "magas igényű" p.csának aki "leépíti" szegény fiúk önbizalmát...


Ha nem akarja megbántani a másikat és kamuzik akkor meg azért rossz mert "palira" veszi a fiúkat...


Néha azt érzem ilyenkor csak az lenne a "jó" válaaz ha a csajt igent mond ha akarja ga nem...

2018. aug. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva, nekem vannak olyqn ismerőseim akuket nem tartok csúnyának meg jó arcok is így szivesen lógok velük (pl. Zenekarban) de sosem járnék velük.

Egyszerűen látom h más az életfelfogásuk, más érdekli őket (pl volt ilyen örök fiatal carpe diem haverom. Jó volt vele eljárni bulizni vagy előadásokon beszélgetni de kapcsolatként nem tudtuk volna elviselni egymást) stb...ettől még bírom őket de nem vagyok köteles járni mindenkivel akit kicsit is kedvelek.

Sőt ilyen esetekben mindig igyekeztem h ne menjek bele egy előre láthatóan esélytelen kapcsolatba mert kár lenne szétzilálni a baráti társaságot egy szakítással...:S

2018. aug. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Mert nők, és mint ilyenek, képtelenek az őszinteségre.
2018. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyesmit nem kell kerdezgetni.

Milyen valaszt varsz? Te talan azt mondod egy lanynak, hogy ronda vagy, mint a fold?

Es ne haragudj, de nem hatbasszuras, ha valaki nem veled jon ossze.

2018. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!