Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés
Ha egy lány nem veszi a közeledési jeleteket (szemezés, mosoly, kedvesség) és elkezdtek vele bunkózni, az azért van, mert tényleg érdekel titeket komolyan a lány, és mindezt ő nem értékeli, és ez titeket frusztrál, vagy azért, csak mert nem tudtátok megd.gni?
2018. aug. 23. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Azért, mert ennyi ésszel szabadlábon vagy.
2018. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:
58%
Fingom nincs... én ezek miatt biztos nem bunkóznék. Ha bunkó lennék, annak oka lenne. De nem a felsoroltak. :)
2018. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

általában a második eset az ismerőseim körében..én meghagyom másoknak ezt a feladatot..


egyébként az első opcióban is a második van úgyhogy tutira az anyagi részeid kellenel..mivel max látott de nem ismer belül

2018. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Megmondom.

Mert alapvetően olyan vagyok, hogy mindenkivel próbálok normális lenni, kedves, udvarias, stb.

Ezt a nők 99%-a próbálkozásnak tekinti, és bevágja a flegma pcsa stílust.

Na ez tud kiborítani, de nagyon.

Már gondoltam kirakok magamra egy táblát, hogy: akkor legyél paraszt, ha megkértem a kezed, annak ellenére, hogy...

2018. aug. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudják normálisan megválaszolni... Mert nem normálisak. Múltkor tettem fel hasonló kérdést, az arra irányult, hogy miért írkálnak rá 1 év elteltével egy olyan lányra, akivel 2 sor után meghalt a beszélgetés, mindezt úgy, mintha csak tegnap beszéltek volna... Arra sem tudtak normálisan válaszolni.
2018. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Azért mert a pasik (és nem a férfiak) zöme azt hiszi hogy ha egy nő kedves vele, rámosolyog, vagy közbetlen akkor egyben egy k u rva is akit bármikor megdughat. Rögtön elkezdi szexuálisan zaklatni. A nők úton-útfélen ezt tapasztalják. Persze hogy bezárkóznak.

A pasi ezt sikertelen hódítási kísérletnek éli meg, visszautasításnak, frusztrált lesz, ezért agresszív is.


Normális férfiak nem tesznek ilyet csak a kiéhezett frusztrált kanok. És ezt férfiként mondom.

2018. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert alapból bunkó.
2018. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért teszi, mert az érzelmi és egyéb intelligenciája valószínűleg a béka s**** alatt van. Biztos hogy vannak ilyenek, én is ismerek ilyen " pasit", de szerencsére én nem erősítem a táborukat, úgyhogy van remény.
2018. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkózok, ha egy nő elutasítja a közeledésemet, hanem nem foglalkozom vele.
2018. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tovàbb
2018. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!