Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működik ez a nagyon sunyi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik ez a nagyon sunyi és manipulatív lekoptatási mód?

Figyelt kérdés
Elképesztően viselkedek az illetővel, tarhálom cigivel, beszólogatok a testmagasságára (alacsony fickó), szexben nem elégítem ki, eljátszom, hogy féltékenykedek (komolyan nem vagyok féltékeny, csak színészkedés), mindenféle alpári dologba akarom belevonni szex közben, minél inkább húzódozik, mert szégyenlős, annál inkább, érzelmes megnyilvánulásait kinevetem, közönségesen viselkedek. Szándékosan nagyon berúgok, ha vele vagyok, mondjuk őt sem kell félteni, alkoholista, elsősorban ezért sem akarom ezt az egészet. Nem vagyok ilyen amúgy, csak idegesít és nyomaszt a pasi, és így akarok tőle megszabadulni, és még csak nem is szándékosan. Egyenes kommunikációra mindketten képtelenek vagyunk. Működik ez végül is? Azt szeretném, ha ő ábrándulna ki belőlem, de úgy hogy ne legyen visszaút. Szóval egy olyan reakciót kiprovokálni belőle, amitől aztán tényleg elveszítem minden érdeklődésemet.
2018. aug. 14. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mindig tud újat mutatni a GyK...
2018. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyik reggel kelj fel elöbb és sz_j a fejére. Ha ezek után is veled marad, akkor semmilyen játszmázással nem fogsz tudni megszabadulni tőle és kénytelen leszel szemtől szembe beszélni vele
2018. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 acelsziv ***** válasza:
A te kezelőorvosod Dr. Beretta Elmondod neki a bánatodat és a választ úgy adja, hogy a csövet a füledhez tartod és meghúzod a ravaszt. Most komolyan. Az ilyen véglények minek élnek?
2018. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kifejezetten tetszik a stílusod. Ha dobtad az alkeszt akkor írj privit. Vagy előtte is írhatsz, én befenyítem a csávót ,megmondom neki hogy mától kezdve hozzám tartozol és kaphat még, ha pattog. Mindenki jól jár: te is mert nem kell tovább agyalnod a szivatáson, a csávókám is mert nem kell nyelnie melletted ,no meg én is mert lesz egy belevaló nőm .
2018. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát beléd sem szorult túl sok életösztön :)
2018. aug. 15. 18:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet, de mégis túléltem eddig :)
2018. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!