Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működik ez a nagyon sunyi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik ez a nagyon sunyi és manipulatív lekoptatási mód?

Figyelt kérdés
Elképesztően viselkedek az illetővel, tarhálom cigivel, beszólogatok a testmagasságára (alacsony fickó), szexben nem elégítem ki, eljátszom, hogy féltékenykedek (komolyan nem vagyok féltékeny, csak színészkedés), mindenféle alpári dologba akarom belevonni szex közben, minél inkább húzódozik, mert szégyenlős, annál inkább, érzelmes megnyilvánulásait kinevetem, közönségesen viselkedek. Szándékosan nagyon berúgok, ha vele vagyok, mondjuk őt sem kell félteni, alkoholista, elsősorban ezért sem akarom ezt az egészet. Nem vagyok ilyen amúgy, csak idegesít és nyomaszt a pasi, és így akarok tőle megszabadulni, és még csak nem is szándékosan. Egyenes kommunikációra mindketten képtelenek vagyunk. Működik ez végül is? Azt szeretném, ha ő ábrándulna ki belőlem, de úgy hogy ne legyen visszaút. Szóval egy olyan reakciót kiprovokálni belőle, amitől aztán tényleg elveszítem minden érdeklődésemet.
2018. aug. 14. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Szoval felsz, felsz szakitani tisztan. Ezert ezt csinalod.


Fordulj orvoshoz.

2018. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

" így akarok tőle megszabadulni"


Ez rólad is elég sokat elárul.

Az, hogy egyenes kommunikációra nem vagy képes, semmire sem kifogás. Egyszerűen elé kell állni és azt mondani, hogy nem akarod folytatni.

2018. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
te se vagy százas.
2018. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, kb . Milyen orvoshoz amúgy? Magyarországon csak drogdílereket találsz :) Ez különben nem egy ritka jelenség. Ami fura, az az, hogy én néven is nevezem a dolgokat. Így tényleg durván és sértően hangzik, de nekem valódi megoldás kell.
2018. aug. 14. 19:36
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Mi férfiak abszolút nem úgy reagálunk az ilyen viselkedésre, mint ahogy azt egy nő várná, tapasztalatból tudom. Ha lenne barátnőm és így viselkedne, akkor annál inkább akarnék vele maradni, izgatna, hajtana a kíváncsiság, hogy miért ilyen. Egy biztos, hogy nem esne le nekem, hogy így akar megszabadulni tőlem, én ilyenre csak akkor gondolnék, ha face to face megmondaná a szemembe, hogy ennyi volt. Szóval, ha elfogadsz egy jótanácsot egy pasastól, akkor inkább hagyd ezt a hülyeséget és légy őszinte, ezzel rengeteg fölösleges energiapocsékolástól megkíméled magad.
2018. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Éltem már együtt alkoholistával, na azt SOHA TÖBBET. Normális, társadalmilag elfogadott módokon próbáltam meg kilépni a kapcsolatból és teljesen rámentem, ezeket a megoldásokat ajánlgassátok valami Teráz anyának :) Szerintem amúgy neki is jobb, ha a kiábrándultság dominálja az érzelmeit, mint az, hogy egy nő már megint kibszta :)
2018. aug. 14. 19:39
 7/16 A kérdező kommentje:
De én szeretem őt, és nem tudnék ilyet mondani neki. Viszont ha kiprovokálnék valami nagyon durván megalázó helyzetet, ahol ő lenne az aki lekoptat a francba, akkor tuti nem lenne bőr a képemen visszamászni hozzá. Szóval kb ez a cél:) Tudom, hogy beteg amit csinálok, de mások is játszanak ilyeneket, én legalább bevallom.
2018. aug. 14. 19:42
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

hidd el hogy amíg van szex ha szar is, meg ugye pia nem fog ott hagyni

arra hiába is vársz

de ha neked se jó, magadat is minek terheled vele kezdj magaddal valamit értelmeset inkább

2018. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Amellett, hogy ritka gerinctelen módszer mind2en sérülni fogtok.

Mire jó ez?

Az hogy az olyan gyenge pontjain támadod, mint az alacsonysága, szégyenlőssége, érzelmi megnyilvánulásai kimondottan visszataszító.

Egyszerűen mond meg nemi, hogy nem akarod ezt folytatni, mindkettőtöknek jobb lesz.

2018. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha szereted, miért bántod? Miért nem vagy képes megmondani, hogy nem akarsz együtt lenni egy alkoholistával? Még meg is értené.
2018. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!