Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok fiatal lányként pasit?

Figyelt kérdés

Falun lakom, és egyszerűen nincs lehetőség az ismerkedésre. Pedig nem vagyok egy bányarém, teljesen átlagos vagyok, vékony és viszonylag magas. Ti hogy ismerkedtetek hasonló esetben? Netes parkeresest inkább melloznem.

22/l


2018. aug. 11. 21:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálkozom :)
2018. aug. 11. 22:17
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Városi vagyok,de legtöbb fiú és lány barátom falusi. Ott könnyen megy az ismerkedés. Tiniként városba jártak középiskolába a buszon ment a lamour. Aztán ha valakinek volt/szerzett autót 4embert összeszedett még mentünk moziba bulizni strandra rendezvényekre. Kocsiban is lehetett ismerkedni. Szülők ismerték a másik szüleit ...

Közös gazdálkodás,egyiknek ilyen gépe volt másiknak olyan. Fiatal gazdálkodó fiu ment a középkorúhoz akinek volt egy lánya.. Unokatesómék így jöttek össze. Sok a "tesóm haverja kapcsolat". Volt nagyimék falujában két szép lány testvérek,valahogy a házuk előtt ment a bandázás...apukájuk juhot tartott mentünk bálát/kazlat rakni...jó buli volt,barátnőik is odakerűltek.

Sok falunap bál ...ott is összeverődött több falunyi fiatalság.

Megszereztük a kúltúrház/tornaterem/tsz iroda magtár kúlcsot kazettás magnó "maszek sroboszkóp" villanyszerlő apuka műve ...ment a buli.

Valaki vett dvdt lapos tvt a "menők" ott moziztak. Este összeverődtünk buszmegbe,emlékműnél,csajos háznál,kocsma (zárás után)teraszon és indúlt az este. Pénz us volt mindenre,vénasszonyoknál munka mindig volt. Sőt templomba is lehetett ismerkedni,fiatalabb lányokat küldték csak arra kellett legyeskedni. Mint én sok városi nyaralt kint,egy simson(ami gyárilag 2szemelyes) 13+os városi lányoknál menő volt mert vitték őket motorozni.Erdő szélére kirándúltunk szalonnát sütni. Szóval nem értem miért nem megy neked...hú de vagyom egy jó falusi lányra ...

2018. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
A magasság elég nagy hátrányt jelent, ez lehet a gond.
2018. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

ja, 173-as magasság elég gáz..

még egy jó 12-15 cm kéne rá..

2018. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisminkeled magad, csinálsz egy képet és randivonalon, Tinderen, Badoon stb. hátradőlve kapod százával a leveleket.
2018. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Én is 173 vagyok. Melyik faluba menjek érted? :D


27F

2018. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

"Nem jönnek oda beszélni vagy ilyesmi. Nem tudom, mi lehet a probléma"


Mert nem zaklatunk idegeneket az utcán?

2018. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mennyire falu?
2018. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!