Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok fiatal lányként pasit?

Figyelt kérdés

Falun lakom, és egyszerűen nincs lehetőség az ismerkedésre. Pedig nem vagyok egy bányarém, teljesen átlagos vagyok, vékony és viszonylag magas. Ti hogy ismerkedtetek hasonló esetben? Netes parkeresest inkább melloznem.

22/l


2018. aug. 11. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Nyuszi, nincs lehetőséged, mert falun élsz, de az egyik legoptimálisabb lehetőséget is kizárod, mint a net...Grrr, női logika level 99. 😬😁
2018. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
ezzel szinte én is ugyanígy vagyok, csak kisvárosba, de nincs egy normális pasi
2018. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Netes keresést mellőzöd de falun laksz ahol maximum egy kecskével van lehetőséged kapcsolatot teremteni. Ez így nehéz lesz... egyébként meg költözz fel Budapestre, manapság úgyis nagy divat, hogy minden vidéki Bp-re költözik.
2018. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Mennyire magas? Én is az vagyok, nőként eléggé hátrány. A másik, hogy nekem sincs nagyon lehetőségem az ismerkedésre, bár nem a lakóhely, hanem a munka miatt, így mégiscsak kénytelen vagyok társkeresőzni. Igaziból ugyanazok az emberek vannak fent, akikkel bárhol máshol is találkoznál, szórakozóhelyen vagy akár az utcán is foghatsz ki bunkókat.
2018. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ mi a cél. Ha könnyed kapcsolat, akkor bulizóhelyek. Ha komoly kapcsolat, akkor egyszerűen a mindennapi életben: Mosolyogsz(legyen természetes), sexy ruhát hordasz, és természetesen olyan helyen jelensz meg, ahol vannak férfiak is, nem csak nők.

Igazából egy lányra amúgy is felfigyelnek a fiúk, szemezzél valakivel aki szimpi, ennyi.

2018. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Fogj egy nyalka cigánylegényt.

32/f

2018. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

"Netes parkeresest inkább melloznem."


És miért? Hülyék mindenütt vannak, a személyes ismerkedésnél is. Akkor azt is mellőzöd?

2018. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

173 cm, szóval nem annyira magas, hogy az már zavaró lenne.

Csinosan oltozkodom (legalábbis probalok) és látom, hogy megnéznek a pasik, de ennyi. Nem jönnek oda beszélni vagy ilyesmi. Nem tudom, mi lehet a probléma

2018. aug. 11. 22:06
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan ez a helyzet férfiként is. A környéken nincs senki, csak nénik ameddig a szem ellát. A netes társkeresőket én sem próbáltam még.

24f

2018. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Akkor te nem vagy túl magas, tehát ez se jelenthet gondot, plusz meg is néznek a férfiak... Adj nekik jelet, kezdeményezz beszélgetést. Nem reménytelen a helyzet :D
2018. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!